Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Várjátok már a karácsonyt?...

Várjátok már a karácsonyt? Elkezdtetek készülődni?

Figyelt kérdés

1 hónap és karácsony... rohan az idő! :)


Mikor kezdtek díszíteni? Ajándékvásárláson már gondolkoztatok?


2015. nov. 24. 07:10
 1/5 anonim ***** válasza:

díszíteni még nem, ajándékot már megvenném előre mielőtt minden "karácsonyi akciós" lesz és a duplájára viszik fel az árat. Ha meglesz a pénzem megyek is megvenni.

És te kérdező?

2015. nov. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ajándékokat megrendeltem interneten.

Vásárolni így nem kell mennem.

Csomagolópapírt is vettem, mert nagyon megtetszett.

Natúr alapon az egyiknél piros csillagok, a másiknál piros csíkok vannak.

Most nagyon megtetszett ez a stílus:

[link]

[link]

[link]


Adventi koszorúból valami hideg színűt(lila vagy kék) szeretnék idén, mert olyan még sosem volt.

[link]

De lehet, hogy ebből is inkább a natúr változatot valósítom meg valahogy:

[link]


Várom a karácsonyt, csak vizsgára kell tanulnom, úgyhogy annyira nem szeretném, hogy gyorsan menjen az idő.

2015. nov. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, már kezdek gondolkodni az ajándékokon. Minden évben az utolsó hétre/napra szoktam ezt hagyni, de most nem bánom ha már egy hónappal előtte megjön a karácsonyi hangulat. Ráadásul akkor nem a nagy tömegben kell majd vásárolnom.

Eddig még csak csomagolópapírt vettem, meg ablakra ragasztható díszt.

És válogattam egy csomó karácsonyi zenét meg filmet, hogy egész decemberben legyen mit hallgatni, nézni. :)

2015. nov. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


Én a hétvégén már elkezdek díszíteni, hisz Advent 1. vasárnapja lesz. -Koszorú, ajtódísz..

20.-áig minden díszem kint szokott lenni, kivéve a karácsonyfa.


Ajándékokat hamarosan elkezdek már nézni, bár ötletem nincs igazán, a pénztárcám meg véges..


#2.válaszoló : Nekünk tavaly nagyon hasonló koszorúnk volt, mint amit másodiknak linkeltél. :)

2015. nov. 24. 16:15
 5/5 anonim válasza:
Nem várom. Ajándékot még nem tudom, de sosem utaztunk el eddig , az most jó lenne. Ez lenne az ajándék tőlünk szülőktől nekünk és a gyerekeinknek.
2015. nov. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!