Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit adjak a húgomnak karácsony...

Mit adjak a húgomnak karácsonyra? 11/L

Figyelt kérdés
Úszik, de nem megszállotja. Igazából 2 nappal vagyok idősebb nála XD. Még soha sem vesztünk össze komolyan. Szereti az aranyos dolgokat. Nagyon szoros a kapcsolatunk, ha hittanon filmet nézünk, egymáshoz bújunk. :) Valami saját készítésű kéne. Előre is köszi!

2015. dec. 4. 21:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Úgy gondolom, hogy ha ilyen szoros a kapcsolat köztetek, akkor nem egy vadidegen tanácsára van szükség...
2015. dec. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Karkötő
2015. dec. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Karkötő, nyaklánc tényleg jó ötlet. :)
2015. dec. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
42%
Miért bújtok össze, mivan?
2015. dec. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert testvérek és szeretik egymást?

Valami cuki plüsst is adhatsz mellé, most vannak azok a nagyszeműek, még nekem is tetszenek 21 éves létemre :D

Vagy egy puha meleg takarót.

2015. dec. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Csinálj karácsonyi filmválogatást egyedi borítóval, amit közösen tudtok végignézni majd a téli szünetben :)
2015. dec. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Kedves 1. válaszoló!


Igenis szükségem van a tanácsotkra, mert még nem nagyon ismerem. Hogy miért? Elmesélem:


Egész idáig azt hittem, egyke vagyok, amikor jött a 4. osztály, iskolát váltottam. Az új suliban csak egy hatodikost. Nálunk az a rendszer, hogy havonta változik az ülés. A 2. hónapban, azaz novemberben mellé ültettek. Mindenki azt kérdeztgette, rokonok vagyunk-e. Eztán otthon a családfáról kezdtük faggatni a szüleinket. (Persze külön-külön családban. ) Ekkor neki elmondták, hogy örökbe lett fogadva. Nekem pedig elárulta, hogy ikreket szült, de a nővérke azt mondta, hogy az egyik meghalt. Elkezdtünk DNS vizsgálatokra járni, ahol kiderítették, hogy testvérek vagyunk. 

Azóta próbálunk minél több időt tölteni egymással, de ez még csak 1 hónap volt.

2015. dec. 6. 08:35
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
Fantasztikus :))
2015. dec. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ugye??? Magam sem akarom elhinni, de boldog vagyok nagyon!
2015. dec. 6. 21:41
 10/11 anonim ***** válasza:
Aha. Ez olyan, mint egy regény.
2015. dec. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!