Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Válaszolnátok egy pár karácson...

Válaszolnátok egy pár karácsonyi kérdésre?

Figyelt kérdés

Csak úgy kíváncsiságból, így karácsony előtt.

1. Mikor kezdesz el karácsonyi zenéket hallgatni?

2. Mi volt a legemlékezetesebb ajándék, ami kaptál?

3. Mit szeretsz a karácsonyban?

4. Melyik a kedvenc filmed karácsonykor?

5. Mikor szoktatok karácsonyfát venni?

6. Műfenyő, vagy igazi?

7. Mivel díszítitek a fát?

8. Hogy van a "menete" a szentestének nálatok?

10. Csomagolópapír, vagy ajándéktáska?

+11. Szerinted sincs karácsony Kevin nélkül? (Reszkessetek betörők)



2015. dec. 20. 15:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

1. Nem szeretem a tipikus karácsonyi zenéket, ezért nem hallgatok, maximum kényszerből az üzletekben. Ráhangolódó filmzenéket (pl: Harry Potter, Narnia) nagyjából december közepén kezdek el hallgatni.

2. Erre nem tudok válaszolni, mert nekem már rég óta nem az ajándék kapásáról szól a dolog. Sokszor volt olyan, amire vágytam és olyan, amire konkrétan nem, de örültem neki, és olyan is, ami egyik sem (ez nem családtagtól). De most egyet kiemelni az elmúlt huszonvalahány karácsonyról, amire vissza tudok emlékezni, nem tudok. Bár ha ajándéknak számít, akkor a tavalyi, amikor nem kellett 25-én dolgoznom (előtte igen.)

3. Eredetileg a közös családi együttlevést, a jó kajákat, a nevetést, azt, hogy kiöltözünk, és olyan dolgokat is megengedünk, amit máskor nem, például bejöhet a kutya a szobába. Gyerekkoromban szerettem az ajándékokat és a karácsonyi rajzfilmözönt, ami a TV-ben ment. Most, hogy külföldön élek, a munkahelyem nem enged el szabadságra arra a hétre, már nem is tudom igazán, mit szeretek benne. Talán, hogy örömöt tudok okozni a barátaimnak. Tavaly Szenteste együtt főztünk és vacsoráztunk, idén előkarácsonyoztunk egy teaházban és karácsonyi vásárban.

4. Egyik sem. Ki nem állom a karácsonyi filmeket, de szívesen nézek ilyenkor egészestés (nem karácsonyi témájú) rajzfilmeket.

5. 23-24.

6. A műfenyő, az égősor meg Bogyó és Babóca olyan dolgok, amiket messziről elkerülök.

7. Kézzel készített díszek, például szalmából. Aranyra festett tobozok, papírcsillagok, fából készült díszek, gömbök.

8. Főzés, fadíszítés, aztán mindenki kiöltözik, mert ez mégis egy ünnep, ajándékozás, majd vacsora.

9. Még csomagolópapír, de egyre inkább variálok, és volt, olyan, hogy a csili-vili színes papír helyett egyszerű barnába csomagoltam, amire fehér csillagokat festettem. (Egyébként az ajándéktáska környezetbarátabb, mert többször is fel lehet használni.)

+11. https://www.youtube.com/watch?v=7uTqiA14Hlk

2016. dec. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

1.:

November közepe, vége 😊


2.:

Nemtudom...


3.:

Mindent: a hangulat, díszek... illetve imádom becsomagolni az ajándékokat :D


4.:

Reszkessetek betörők 1. 😄


5.:

Műfenyőnk van már pár éve, szóval csak elővesszük🌲


6.:

Nekem mindkettő jó🎄


7.:

Gömbök, angyalkák, csillagok 🌟


8.:

Azt hiszem 6 óra fele ajándékozás, utána vacsi🎁😄


9.:

Nincs kilences👆😂


10.:

Adni és kapni is jobb a csomagolópapír🎀


11.:

Nincs!😁

2016. dec. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

1. Akkor kezdem el hallgatni a karácsonyi zenéket, amikor anya bekapcsolja. Rudolfot emiatt már ki nem állhatom, napjában többször végig kell hallgatni.


2. A legemlékezetesebb ajándék az volt, amikor 10 éve a szüleimtől hörcsögöt kaptam ajándékba. Azóta rettentően megszerettem ezeket a pici állatokat, és folyton van otthon legalább kettő (külön helyen).


3. Azt szeretem a karácsonyban, hogy együtt van a család. Nálunk ez sose a veszekedésekről szól, mi együtt díszítjük a fát, közösen ebédelünk. A másik, amit nagyon szeretek benne, az az ajándékozás. Jó érzés adni és kapni.


4. Nincs kedvenc filmem, évek óta nem nézünk tv-t karácsonykor. Általában társasozni szoktunk (Monopoly).


5. A fát apa veszi karácsony előtt körülbelül egy héttel.


6. Nekünk minden évben igazi fenyőnk van, de a műfenyővel se lenne bajom.


7. A fát bronz sárga, arany és piros színű gömbökkel díszítjük, erre arany vagy piros boa kerül és egy piros csúcsdísz a tetejére.


8. Szenteste napján délelőtt feldíszítjük a fát közösen a családdal. Ezután elmegyünk ebédelni anya szüleihez, majd este hazajövünk, és otthon már csak négyesben ünnepelünk (anya, apa, hugi, én).


9. Kimaradt.


10. Csomagolópapír. Ajándékbontás után azzal gyújtunk be a kandallóba. :D


11. Szerintem van karácsony Kevin nélkül (mi ugyanis nem nézzük). :)


20N

2016. dec. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

1. 24-én

2. Nem volt olyan.

3. A fát

4. X-men

5. Amikor van rá idő

6. Igazi

7. Karácsonyfadísszel?

8. Telezabaljuk magunkat utana ajandekot bontunk es keso estig tvzunk.

10. Csak is csomagolopapir, azt szet lehet tepni :D

11. Ooo dehogynem

2016. dec. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Régi poszt, de tetszenek a kérdések ezért válaszolok.

1. Nem nagyon szoktam

2.Egy hörcsög

3. Az ajándékokat

4. Nincs

5.December elején

6. Általában ugyanaz a mű

7.Gömbökkel

8. Ahogy kijön

10.Egyik se ezzel nem nagyon szoktuk a környezetet szennyező

11.Jó film, de azért nem nézem minden karácsonykor

2020. dec. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Bocsánat szennyezni
2020. dec. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!