Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » S. O. S fiuk lanyok eggyarant,...

S. O. S fiuk lanyok eggyarant, páromnak (fiu) karacsonyi ajandek tippek. Minek orulbe egy ferfi? Kerekszepen segitseget

Figyelt kérdés
Minden evben megvolt a kozos kepes pohar parna stb de tok snassz mar,most odavan hogy SPORT ZAKOT AKAR de nemtalalok sehool... ugyhogy mashoz kell folyamodnom valaki segitseg????
2015. dec. 18. 10:55
 1/10 anonim válasza:

Tapasztalatom szerint a Férfiak nem örülnek igazán a szivecskés romantikus kacatoknak, Úgyhogy ezt mindenképpen hanagyold!

Viszont az elektronikai cuccokat általában imádják. Nyilván nem mindegy, hogy mennyi pénzt akarsz rá költeni, de pl egy jobb minőségű fülhallgatót már 5000 Ft-ért is találsz.

Ha ismered az ízlését, akkor vegyél neki parfümöt, esetleg karórát. Nyilván ebből sem kell a legmárkásabb, 5-10000 Ft között is vannak minőségiek.

Ha szeret olvasni, akkor a kedvenc írója új könyvét. Ha van valami hobbija, vagy nagyon érdeklődik valami iránt, akkor egy fél éves előfizetés egy témába vágó magazinra is szuper ajándék.

Ezek mellé 1-2 vicces alsónadrág is nagy sikert arat, persze szigorúan csak kiegészítésként!

2015. dec. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ora,konyv,parfum kilove... parfumje rengetegvan ,konyv ora nemszereti,elektronikai cuccok sem jok mert nem igazan szereti,motoros csaco,de motorbalesetet szenvedett eladtuk most a motort,ahoz sem tudok mit venni :(so) alsogatyo jo otlet de plussz?az csak kiegeszitonek jo
2015. dec. 18. 11:21
 3/10 anonim válasza:

Akkor gondold végig, mit szeret, mit szokott csinálni, mit dolgozik, mit használhatna minden nap, stb.

Sportzakót meg minden normális ruházati üzletben kapni, nincs annyira eldugva.

Lehet, nem véletlen emlegeti pont karácsony előtt, hogy mit szeretne.


Táska, cipő, öv: sok pasi is tudja értékelni.

Sportoláshoz cuccok, kiegészítők, esetleg kondi bérlet (ha jár), vagy hasonló.

2015. dec. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Adj neki valami élményt. Menjetek el vacsorázni, kirándulni, csak a pénztárcádtól függ.


Vagy készíts kuponokat, amikre olyanokat írsz, hogy "masszázs", "romantikus vacsora", "reggeli az ágyban", stb. Ezeket később nálad válthatja be. Itt csak a fantáziád szabhat határt.

2015. dec. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Sportzakot emlegeti de itt nalunk egy boltba se kapni ami jo,:( va)
2015. dec. 18. 11:40
 6/10 anonim ***** válasza:

pedig az 1# jó ötleteket adott.

én bevallom ruhaneműt nem vennék. sztem ezt vegye meg mindenki magának. egyrészt méret, mástrészt stílus,színek.. én nem veszek ruhát másnak, max utalványt adnék.

de az alsógatya jó ötlet.abból nem nehéz méretet találni.

ja meg pl az én pasim mindig zokni hiányban szenved, ő örülne annak is.de az átlag pasikat nem igazán dobja fel a zokni, mint ajándék:D szóval szerintem ez személytől függ, mire van szüksége.

az ilyen közös képes dolgok meg tényleg nem annyira népszerűek a fiúk szemében:Dazt ő szokott nekem adni, mert örülök neki. de őt nem dobja fel annyira,tudom.

2015. dec. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el egy sportüzletbe,és ha nem kapsz rá megfelelő sportzakót,akkor vegyél neki ott egy ajándékutalványt,és ha majd lesz a méretében ,és olyan ami tetszik neki,akkor majd beváltja az ajándékutalványát.
2015. dec. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Még egy ilyen béna kérdés, és kinyírom magam. A jó ajándék attól zseniális, hogy személyreszabott. Ha nem az, akkor csak kacat. Nem ismerjük a barátod, szóval ezt neked kellene tudnod.


Érdemes elmenni együtt vásárolni, megfigyelni mit néz meg, és már mehet is kosárba.


A hobbijához kapcsolódóan bármilyen kiegészítő szóba jöhet, esetleg jegyek autókiállításra, ha azt bírja, ált. csípik a pasik.


Ha szeret bármilyen ételt-italt akkor az is oké. Pl különleges kávé válogatás, vagy tea.


DIY területen jöhet a scrapbook, befőttesüvegbe tehetsz akár randiötleteket amiket kihúzhat, vagy szívességeket akár üvegbe, akár kuponfüzetként. De készíthetsz "open when" leveleket is, ha nem tudod mik ezek, akkor ott a google.

2015. dec. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Feldobox élménykártya? Van többféle, és arra használja el, amire csak akarja. Ne feltétlenül tárgyakban gondolkodj, ajándékozhatsz élményt is, pl: színházjegy, koncertjegy...stb.
2015. dec. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Gondolom a motor attól még szenvedélye hogy nem motorozhat, úgyhogy ha veszel neki egy műanyag/üveg motort amit kirakhat a polcra?
2015. dec. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!