Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Van még, aki utolsó pillanatra...

Van még, aki utolsó pillanatra hagyta a karácsonyi nagybevásárlást?

Figyelt kérdés
Gondolok itt ajándékokra is és a menühöz is. Mi a nagy részét ma vagy holnap oldjuk meg, az apróságok maradnak hétfőre és van, amit a helyi kisboltban veszünk.
2015. dec. 18. 11:38
1 2
 1/15 anonim válasza:
Mindig megfogadom, hogy most másképp alakul, de mindig az utolsó pillanatokra marad valami. Holnap még 2 ajándékot kell beszereznem és a kajához valókat is plusz a fát valamikor az elkövetkező pár napban. De ha egyszer ilyenkor kapom meg a karácsonyi ajándékutalványt, akkor inkább megvárom és rohanok, így legalább nem kell kp-t költeni.
2015. dec. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Igen, jelen!:)

Ma megyünk délután. Mindketten dolgoztunk a párommal, hétvégén mindig volt más program, itthoni teendők, családi dolgok, tehát most oldjuk meg és ez tavaly is így volt.

Bár én is tavaly megfogadtam, hogy nem hagyjuk az utolsó pillanatra, de aztán megint így alakult. Na, de majd jövőre!:)

2015. dec. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem vettem semmit, mert5 ma van az utolsó munkanapom ebben az évben. Majd hétfő-kedd szerdán elintézem a vásárlást:)
2015. dec. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Olyannyira hogy nem is szoktunk :)
2015. dec. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Mi majd holnap vásárolunk be.Ajándékokat apránként megveszegettük,de a párom még nem vett nekem semmit,holnap megy ajándékvadászkörútra.A menüt se tudom még mi lesz,halászlé az tuti,a halak már úsznak a fürdőkádban,de süti,kaja mi lesz fogalmam sincs.Majd amit kapunk a boltba abból kitaláljuk,mi legyen.
2015. dec. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

én októberben vettem meg az ajándékokat :D

de ma is mennem kell az egyik bevásárlóközpontba, megbíztak hogy vegyem át valakinek az ajándékát. előre félek milyen tumultus lesz.

2015. dec. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

mi meg 23-án megyunk :D holnap is és lényegében 24-én is mindketten este 7-ig dolgozunk (reggel meg már fél 8 kor indulnunk kell a munkába)

megbeszéltuk, hogy 23-án este megyunk el egy gyors bevásárlo korutra..én elobb eljovok a munkahelymerol, meg a férjem is. a boltnál találkozunk...izgi lesz.

ajándékokat már megvettuk, kivéve az anyosomét..fogalmam sincs mit vegyunk neki.

2015. dec. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Sajnos mi is megcsúsztunk vele megint :D Pedig én is minden évben megfogadom, hogy december elején bevásárolok ajándékokból, de sose jön össze. Most hétvégén fogjuk beszerezni az ajándékokat, kaját, takarítani is most fogunk...
2015. dec. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
mi is hnap intézzük, kajákat csak szerdán.
2015. dec. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
én szerdán és csütörtök délelőtt vásárolok, szóval igen, van :D
2015. dec. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!