Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Nincs kedvem a Karácsonyhoz...

Nincs kedvem a Karácsonyhoz jaj de lefáraszt mit tegyek?

Figyelt kérdés
Gyerekként élveztem, de amióta felnőttem, már nem igazán. Megeszem a vacsit a többiekkel, aztán elmosogatok, elpakolok és leülök filmezni vagy olvasok. Aznap is meló igy a sütés-főzésben nem veszek részt, de takaritani azt segitek. Az ajándékokat szivesen csinálom/vásárolom a többieknek de nekem nem kell semmi, illetve nem tudnak lázba hozni már. Mit csináljak nek szeretem rontani másnak az ünnepét, de nem engednek elvonulni sem mondván ne gubózzak be.
2015. dec. 23. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor a karácsonnyal van bajod vagy az emberekkel?

Nálunk a karácsonyi vacsi után az ajándékozáson kívül beszélgetés, nevetés, társasjátékozás van, együtt a család. Ha valaki ebből ki akarna maradni, jogosan sértődnénk meg.

2015. dec. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
69%
Engem ez a sok Grincs fáraszt, de komolyan. Muszáj a savanyú képetekkel és a jajveszékelésetekkel lehúzni mások jó hangulatát? Duzzogjatok magatokban, vagy találjátok meg egymást és fújoljatok együtt, de miért kell mindent elárasztani a karácsonyellenes utálkozással?
2015. dec. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
De lehet hogy a valentin napkor meg ujjongsz. Na az szörnyű.
2015. dec. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!