Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Hogy telik a szenteste?...

Hogy telik a szenteste? ⭐🎄

Figyelt kérdés

Hogyan zajlott a mai nap?

Miket kertetek karácsonyra,es miket kaptatok végül?

Boldog karácsonyt mindenkinek!!!!!🎄🎀



2015. dec. 24. 18:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nekem elég szarul ! :(

Beteg vagyok :(

2015. dec. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Sajnálom ☹

Jobbulást es boldog ünnepeket!!!!!!🙂

2015. dec. 24. 18:26
 3/16 anonim ***** válasza:

Nem kértem semmit mert mindent megveszek magamnak ami kell. De ajándékot mindig kapok. Kaptam egy elektromos fogkefét ( a jelenlegi legjobbat a piacról,ahogy olvasom :) )és egy laptop alá tehető hűtőberendezést. Fújja a hideget a laptop aljára. Elég hasznos cuccok ezek számomra :) meg egy vastagzoknit és egy csomag likőrós bonbont. Mindnek örültem.


22/f

2015. dec. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
8%

ugyanolyan, mint bármelyik másik nap az évben

régebben irigykedtem ahol együtt a család, ajándékoznak, beszélgetnek stb

de most már beletörődtem, h nekem ez jutott, szóval már nem is hiányzik a felhajtás :/

2015. dec. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
melózom, ráadásul egyedül vagyok a helyen, mindenki elment a családjához karácsonyozni. sajnos nem tudok hazamenni a családomhoz az ünnepek alatt, mert be vagyok osztva. bentlakásos munkahely, (lovasfarm) ahol 0-24 szolgálatkésznek kell lenni. nem kaptam semmit sem, majd ami kell azt megvesszük úgyis. úgy általánosságban ami nagyon muszáj mindenem meg van most. bár talán most egy kis szeretet jól jönne, mert olyan rossz kedvem lett itt egymagamban. 18/f :(((
2015. dec. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat,jöhetnek meg a beszámolók :)))

Boldog karácsonyt!!

2015. dec. 25. 20:32
 7/16 anonim ***** válasza:
Jól. Még mindig tart.
2016. jan. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönök minden választ!!! :)))))
2016. jan. 7. 14:17
 9/16 anonim ***** válasza:
Boldog Húsvétot előre!
2016. jan. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Szar mint az összes többi ünnep. Lassan agyvérzést kapok a nyálcsorgatós karácsonyi zenéktől. Úgy nagyjából ennyi. Egyedül telik ez is mint minden másik napom.
2016. dec. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!