Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » 26-án mennyire van még karácso...

26-án mennyire van még karácsonyi hangulatotok? Nem múlik el ilyenkorra már?

Figyelt kérdés
2015. dec. 26. 10:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekem még bőven van. :)
2015. dec. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 szkuviplslel válasza:
Nekem már kb. 3 éve egyáltalán nincs karácsonyi hangulatom..se 24-én, sem előtte, sem utána. A családdal együtt töltjük ezt a pár napot meg minden, de ha nem lenne karácsonyfa, ennyi étel stb. azt hinném, hogy egy átlagos őszi nap (ezzel az időjárással)
2015. dec. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Régen mindkét nap (25-26) rokonlátogatással telt, később csak az egyik, de most már egyik sem. Átalakult a család, meg a rokonok egy része is elhunyt már. Valakihez meg a két ünnep között megyünk csak...

Így hangulat lenne még, de erősen belejátszik az unalom-faktor is.

2015. dec. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Úgy látom elég sok keseredett ember van sajnos.

Sajnálatosan ebben az évben nekem sem volt karácsonyi hangulatom, csak 24.-én amikor dísztettem, sütöttem stb.

Nem igazán volt időm magamra sem, nem a karácsonyra, ezt teszi a mai rohanó világ...

2015. dec. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Nekem ilyenkor már nincs karácsonyi hangulatom.
2015. dec. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!