Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Hogy eljem tul az unnepeket?

Hogy eljem tul az unnepeket?

Figyelt kérdés

Egyedul erzem magam a "tomegben", ma pl karacsonyi nagyebed, mindegyik tesom a parjaval, csak en magamba. Kb erre szamitok szilveszterkor is es ujevkor is. Kedvem lenne elmenni jo messzire...

27N


2015. dec. 26. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Vigasztaló szándékú üzenetem: "A világban élünk, de nem a világból."


Ne aggódj. Látszólag én is "egyedül" vagyok a "tömeg"-ben. De már nem érzem üresnek az életemet. :)


Üdv: 41/N

2015. dec. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

én is hasonlóképp vagyok...ma pl. el se mentem a családi ebédre, inkább itthon maradtam mert valahogy abszolút nincs kedvem ehhez az egészhez.

szilveszterkor is itthon fogom egyedül tölteni az időmet, de már megszoktam, mert évek óta ez van.

29F

2015. dec. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1, mit tettel, hogy ne erezd uresnek az eleted?

#2, nalam is ez van evek ota, de en nem tudok hozzaszokni...

2015. dec. 26. 19:19
 4/5 anonim ***** válasza:

1-es válaszoló vagyok.


Írásban elkezdtem megfogalmazni az életcéljaimat. Nem adtam fel ezt a szokásomat a legkilátástalabbnak tűnő éveimben sem. Ez motivált folyamatosan, hogy kijussak abból a gödörből, amiben voltam.


Esetleg priviben levelezhetünk. Ha még IDŐRE van szükséged ajánlatom elfogadásához, teljesen természetes dolognak fogom fel. (Személyes kontaktus hiányában egészséges gondolkodásra vall a kételkedés.)


Köszönöm Szíves Megértésedet - és Nagyon Sok Kitartást Kívánok a JELENLEG Elérhetetlennek Látszó Álmaid Megvalósulásáig Vezető Út Végiggyalogolásához!

2015. dec. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Helyesbítek: nem kételkedés, hanem kételkedő hozzáállás.
2015. dec. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!