Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Hogy éljem túl a karácsonyt,...

Hogy éljem túl a karácsonyt, amikor senkim nincs aki szeret?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Jön a karácsony és én nézem az embereket, ahogy sürögnek, forognak, készülődnek, vagy csak a szerelemükkel megisznak egy forralt bort. Nekem nincs szerelmem se, pedig fiatal vagyok. Olyat érzek most a karácsony közeledtével,hogy :,,tedd meg, tedd meg, lépj ki az életből ! " Félek attól, hogy megteszem. Mit tudtok tanácsolni ezen sötét hangulat elmulasztására?
2012. dec. 13. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:

hát eszembe jutott valami de lehet hülyeségnek tartod,de ha szereted az állatokat jó megoldás lehet:)

A rex kutyaotthon alapítvány magányos embereknek ad "kölcsönbe" egy kutyát akivel eltöltheti az ünnepeket így nem kell egyedül lennie. Szerintem a te lelkednek is jót tenne egy blökit akit kihoznál,együtt sétálnátok a hóesésben,egy pici műfenyőt feldíszithetnél azért, meg legalább nem lennél egyedül..

itt olvashatsz részletesen róla:


[link]


persze ha beleszeretsz,nem kell visszavinni :))

2012. dec. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Vallásodtól függetlenül, menj el Szenteste egy délutáni Istentiszteletre(Református), akár Misére(katolikus). Nálunk családi hagyomány, már ezt várom a legjobban a Karácsonyi mizériában. Gyerekek előadnak egy rövid betlehemezést, lelkileg feltöltődsz;)(és ha nem vagy hívő, hitvalló még lehet a későbbiekben meg is keresztelkedsz). Sokaknak nyújtott menedéket már az egyház!
2012. dec. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de döntöttem: kilépek és erre jó okom van nekem sajnos.
2012. dec. 15. 08:25
 4/5 anonim válasza:
Remélem a kutyát választottad
2012. dec. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Valahogy túléltem a karácsonyt.
2013. jan. 13. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!