Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szerintetek ciki ez az ajándék...

Timicsajszi18 kérdése:

Szerintetek ciki ez az ajándék karácsonyra?

Figyelt kérdés
Ötleteltem mit is vegyek a pasimnak karácsonyi ajándékként. Kb. 2 hónapja vagyunk együtt és hátsó szándék, vagyis egy kis ösztönzés is bujkál a háttérbe :-) a kiszemelt meglepetésem egy fütyi pulcsi :-),vélemény?

2016. nov. 11. 10:17
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Vicces, ugyanakkor elgondolkoztató, célzatos ajándékra gondoltam, az óvszer az csapjunk bele a közepébe, ezt sem akartam, mindegy, nem ment át hogy hogy gondoltam, azért köszi mindenkinek
2016. nov. 11. 16:23
 12/21 anonim válasza:
94%
Fütyi pulcsi? Nee..Ez valami rossz vicc?! :'DDDDD
2016. nov. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
95%
Inkább valami hangulatba hozó társasjátékot vennék:-D
2016. nov. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
0%
Én mikor kqptam a kedvesemtőo nagyon örültem neki jó ajándék és igeny felhívás keringőre de meg sem olyan durr bele mint egy óvszer.
2016. nov. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Úristen :D
2016. nov. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Én fiúként cuki dolognak tartanám, főleg ha a csajom segít felvenni. :-)

Én kapásból egy strap-on felcsatolhatóra gondoltam első olvasásra. De az nem jó mert azt a fiúdnak kellene neked vennie. De az is jó ötlet szerintem.

2016. nov. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nő vagyok,de szerintem is elég ciki,bár nembismerem a barátod,léhet,h neki tetszene viszont. Nekem eszembe nem jutna ilyet venni neki
2016. nov. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
78%
Fütyiszmoking még nem jutott eszedbe? Vannak alkalmak, ahová nem illik pulcsiban menni.
2016. nov. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Biztos h nem vennék ilyet karácsonyra!

Elég szar ötleted van..

2016. nov. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
91%

Szextársas, pózos dobókocka, szexi fehérnemű rád, bilincs, erotikus masszázshoz olaj, ball gag, masszázsgyertya...


Rengeteg erotikus ajándékot lehet adni. Csak a fantázia és a személyes preferenciák/vágyak szabnak határt.

Poén ajándéknak jó ez a fütyi pulcsi, de önmagában nem állja meg a helyét karácsonyra vagy bármilyen ünnepre.


Vennék-e ilyet a páromnak? Ha nem kerül horror összegekbe akkor persze. Röhögnénk rajta egy jót, gondolom a vicckedvéért fel is venné. Csak úgy egy dögunalmas, hideg, esős őszi estére vicces. Karácsonyra valami jobbal állnék elő.

2016. nov. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!