Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit kérjek karácsonyra?!

Mit kérjek karácsonyra?!

Figyelt kérdés
12 éves vagyok. Nem szeretnék kapni: sport cuccot, italt:teát/ételt, sminket, tudományos cuccot, szobadíszt-dekorációt, ékszert, színeseket/filceket stb. Amit szeretek: ilyen electronikus cuccok pl.: ipad (amin most írok), de ezek nagyon drágák. Pénzben gondolkodtam, hogy azt kérek és majd elköltöm, de az nem az igazi. Esetleg ruhát, de az se annyira jó. A max határ: 10.000 forint. Fogalmam sincs mit kérjek! Előre köszönöm az értelmes válaszokat! Nem szeretnék értelmetlen válaszokat kapni, az unatkozó, kritizáló emberektől!

2016. dec. 1. 14:53
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocs, nem szeretnék színezőt, és könyvet se. Telót nem kaphatok, mert az előzőt elvesztettem (büntetés)!
2016. dec. 1. 14:58
 2/3 smileyworld válasza:
Powerbank, bluetooth hangszóró, és esetleg az IPad-odra tok.
2016. dec. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Smileyworld köszönöm válaszod! Amiért még rajongok az a minecradt, de nem szeretnék minecraft cuccokat kapni, mert van egy csomó!
2016. dec. 9. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!