Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Hol lehet festhető gömb alakú...

Hol lehet festhető gömb alakú karácsonyfadíszeket venni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék karácsonyra fenyőfadíszeket festeni. A neten találtam pár leírást, de szinte mindegyik ilyen átlátszó, dísztelen üveggömbökből indul ki, és azokat festi be akril festékkel. Ma bejártam az Árkádot és az IKEÁt, de csak hungarocelles gömböket találtam a KeS hobbiboltban, meg kész gömböket viszonylag drágán. Budapesten van valami hobbibolt, ami ilyen fenyőfadísz gömböket árul kifejezettem kifestésre?

2016. dec. 4. 15:56
 1/2 anonim válasza:
Én tavaly vettem a Mammut hobbiboltjában. [link] . Nagyon jó dolgokat lehet egyebként ott találni, érdemes körülnézni :)
2016. dec. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Márciuska ***** válasza:

kreatívhobby.hu

Van üzletük a Camponában és az Üllői úton, de ha megnézed a honlapjukon, szerintem van még pár helyen máshol is.

2016. dec. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!