Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ki varja mar a karacsonyt?

Ki varja mar a karacsonyt?

Figyelt kérdés
Ha nem szeretitek vagyis nem is varjatok akkor miert nem?
2016. dec. 23. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Én várom. Csak anyukám ne csinálna verseny tempót előtte mindenből. Mindent segítünk, de nem tudunk egyszerre mi sem 20 felé szakadni, gondolatolvasni meg pláne nem. A 24.-ei ajándék bontás, kajálás, beszélgetés viszont mindig nagyon jó.
2016. dec. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ekkor van ismerősöm születésnapja.


"Milyen szerencse az emberiségre ez a Jézus, ez az isten, aki ember volt. Az Istenről nem tudom milyen, a Jézusról tudom. A Jézus ösmerősöm és mindenkinek ösmerőse. Tudom, mit csinált, tudom, hogy gondolkozott, még az arczát is ösmerem. Nem az tölti el lelkemet megnyugvással, hogy ő uram nekem, de az, hogy ismerősöm.

Kétezer évnek előtte élt ezen a földön egy ismerősöm, milyen világot összekapcsoló gondolat! Az akkori emberekből és az utánok valókból is por lett, a porból fű lett, a fűből tudja Isten mi lett, de ő, az én ismerősöm, mindig élt, mindig volt és mindig lesz.

Ha elutazom messze, idegen országokba, idegen népek közé, az arczok mások, az állatok is mások, a füvek is mások, az ég is más, minden más, már azt kell hinnem, kietlen, megborzasztó elhagyatottságomban és magányomban, hogy nem is ezen a világon vagyok többé, mikor egyszerre valamely emberlakta telep szélén elémbe bukkan egy kereszt és azon egy sebektől vérző pléhember, az én ismerősöm.

Ah, itt van ő! Még itt is itt van! És én nem vagyok többé egyedül és nem vagyok elhagyatva."

2016. dec. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Én nem várom!


Eleve az év végét jelenti, a nagy ajándékozósdi már nálunk nem divat, és csak a szűk família ül össze, azaz már csak 4-en, ráadásul éppen most vagyunk túl egy temetésen, szóval ez még egy kicsit bizarr.


Amúgy sincs senkim, sajnos úgy néz ki magamra fogok maradni majd még a végén..... :O

2016. dec. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én karácsony napját vagyis 25-ét várom. Alhatok sokáig (vagy amíg fel nem keltenek) és a kajamelegítésen, mesenézésen kívül nincs más dolgom. Csak az élet felül ne írja a tervemet!
2016. dec. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
várja a fene,alig várom hogy vége legyen,hányinger minden évbe,sose ajándékoz meg a jézuska egy belevaló lányal..
2016. dec. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!