Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Legvidámabb karácsonyi zenék?...

Legvidámabb karácsonyi zenék? (Többi lent! )

Figyelt kérdés

Sziasztok,a napokban nagyon elkapott a karácsonyi hangulat :D

Szeretném elkezdeni a karácsonyi dalok gyűjtögetését. :)

Tudtok ilyeneket? :D Leginkább a külföldi dalokat szeretnék!


Amik eddig a listámom szerepelnek:


-Mariah Carey All I want for Christmas is you


-Wham! Last Christmas


-Glee Jingle bells


-Train Shake up Christmas


-Brenda Lee Rockin' Around the Christmas tree


-Csondor Kata Add tovább


-Dean Martin Let it snow!Let it snow!


-Mennyből az Angyal


-Kiskarácsony,Nagykarácsony


-We wish You a Merry Christmas

🎄🎄🎄🎄🎄🎄


Illetve még lenne egy olyan kérdésem,hogy lehet-e kapni valamelyik boltban 50,vagy 100 darabos karácsonyfa díszt?Ha tudtok ilyenről,azt leírnátok?Nagyon hálás lennék érte :)



2017. aug. 29. 20:04
 1/7 anonim válasza:

Van egy nagyon jó dal,ami nem a karácsonyról szól,de szerintem teljesen olyan a hangzása,mintha egy karácsonyi dal lenne :D


Little mix-love me like you

2017. aug. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

Már tisztára meghülyíted az embert :D augusztusban karácsony :D

esküszöm, rosszabb vagy, mint a hipermarketláncok! :D


Zsédának volt kb 10 éve egy nagyon jó karácsonyi külön albuma, ahol tényleg különleges igényes magyar fordítások születtek többek között az általad említett vidám dalokból is, de van rajta egy-két érzelmesebb hangvételű szám is, pl a kis gyufaáruslány meséjéről.

Nagyon tudom ajánlani, éppen neked való :)

Youtube-ról biztos letölthető az album


Meg ami a listádból kimaradt még, az "falalalala lalalala" dal


ami a díszeket illeti, ha sok fölös pénzed van, tudom neked ajánlani úgy októbertől kezdve a CQ73 webáruház kínálatát. Alapjában véve olyanok, mint egy nagykeráruház, bár az áraik az évek során felmentek a kiskerár közelébe, viszont annyi előnyük még mindig van a boltokkal szemben, hogy a kínálatuk óriási, és nagyon igényes, szép dolgokat árulnak.


többféle műanyag"üveggömb" készletet pedig láttam tavaly valahol, szintén a neten nagyon olcsón, de már sajnos nem tudom, hogy hol, de belinkelem, ha megtalálom.


Ha pedig kifejezetten kevés pénz áll a rendelkezésedre, akkor itt egy online százforintos bolt linkje. Az árak, a kínálat és a minőség is a százforintos boltokéhoz hasonló, de karácsony előtt ők is tele vannak filléres dekorációkkal.


[link]


Amúgy én is nagyon szeretem a karácsonyt, és szívesen adok majd karácsony előtt dekorációs tippeket neked, ha Isten is úgy akarja.


De most még nem hagyom magam "behülyíteni" :D, még korán van.

2017. aug. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]

a Zséda-lemez

2017. aug. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 TR75 ***** válasza:

Shakin' Stevens - Merry Christmas Everyone

[link]

Kim Wilde & Nik Kershaw - Rockin' Around the Christmas Tree

[link]

(persze, ez csak feldolgozás)

2017. aug. 30. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Csondor Kata - Add Tovább
2017. aug. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ott van a leírásban,de azért köszi :)
2017. aug. 31. 20:45
 7/7 anonim válasza:

Bocsi, elsiklottam fölötte.

Ez esetben The Little Drummer Boy. Gyakorlatilag minden híresebb előadó előadta már A Trapp Familytől Az Abbán át David Bowie-ig.

Én először a The West Wing (Az Elnök Emberei) című sorozatban hallottam az egyik karácsonyi epizódban.

2017. szept. 1. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!