Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ki mikor díszíti fel a szobájá...

Ki mikor díszíti fel a szobáját, /lakását Karácsonyra és mikor? :D

Figyelt kérdés

Hali😄

Szerintetek úgy november közepe túl korai lenne a szobám kidíszítéséhez? Bàr igazából akkor díszítem amikor akarom, november közepe vagy egy picivel utána gondoltam feldíszíteni a szobámat, mindig akkor szoktam. De végülis én arra vagyok kíváncsi hogy ki mikor, mikkel dekorálja és díszíti a szobáját vagy a házát Karácsonyra😃

És mielőtt kezdődne hogy még korán van a Karácsonyi készülődéshez, tudom, és még nem dekorálok de már nagy lázban vagyok október közepén😅

A házat a szüleimmel mindig december elején szoktuk de a szobámat mindig kidekorálom előtte. És mindig nagyon tetszik a szüleimnek mert minden évben más ötleteket valósítok meg😁 Írhattok pár ötletet, hogy milyen jó szobadekorációs ötleteitek vannak, vagy ki hogyan díszíti a lakást😆

a korom az nem fontos de azért még

14/l😂😂



2017. okt. 10. 19:14
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Mikulásra már pár dolgot kirakok. Advent első vasárnapján egy-két karácsonyi asztaldíszt, utána hétről-hétre egyre több dolgot pakolok ki. A fényeket az udvaron Karácsony előtt 1,5-2 héttel szoktam kirakni. Fát 24-én reggel díszítünk. Idén valószínű jó korán, hogy mire a 14 hónapos lányom felébred kész legyen😊
2017. okt. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:

Én nem szeretem a karácsonyt, erőltetett hülyeség az egész. Kiskoromban sem díszítettük a házat, csak a fát (az is inkább kényszer volt, mint szórakozás), meg a terítő lett lecserélve ünnepire és ennyi. Egyszer én magamnak kidíszítettem a szobámat, de szüleim szerint hülyeség és felesleges ezért leszedték. Úgy sem érdekel senkit a szobám.


A telet viszont nagyon szeretem és szerintem origami hópelyheket fogok csinálni és azzal díszíteni a lakást. Tavaly szereztem ezüst színű száncsengőt, amire piros szalagokat kötöttem és végül karácsonyfadísz lett belőlük. Már külön élek, szóval nem szólnak bele. Emlékszem még óvodából, hogy ilyen nagyobb hópelyheket hajtogattunk és azokból ragasztottunk össze hóembert, kartonból volt az orra meg a kalapja, jól nézett ki. :)

2017. okt. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Én csak decemberben valamikor. A válaszok értékeléséből úgy látom, minél később, Karácsonyhoz minél közelebbi díszítést bevalló választ ad itt valaki, annál jobban lehúzzák az értékelését. Mennyivel rosszabb válasz az, ha valaki bevallja, hogy Karácsonyra csak Karácsonykor készül, mint az, aki már októberben?


Ha én december 27-én már a húsvéti díszekre cserélem a karácsonyfát és a bejárati ajtóna díszt, akkor itt 100%-os értékelést kapok?

2017. okt. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Mi úgy szoktuk, hogy december elején feldíszítjük a lakásunkat, karácsonyfát meg 24-én reggel :)
2017. nov. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!