Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szerintetek mit kérjek karácso...

Szerintetek mit kérjek karácsonyra?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nagyon sok ilyen kérdés van, de én személyesebb válaszokat szeretnék.

A gond az, hogy nagyjából mindenem megvan amit szeretnék, ha nincs akkor nem tudom hogy arra szükségem lehet. Nálunk karácsonykor mondhatni kötelező valami ajándékot kérni(persze adni is jó ha adunk).

Arra gondoltam hogy laptopot kérek(amihez persze hozzájárulnék én is) a régi ugyanis elromlott, és nem érné meg megjavíttatni

Esetleg van ötletetek hogy milyen laptopot érdemes megvenni? Eddig Dell Latitude E4300-am volt, ennél jobb képességűt szeretnék. (Feltétel hogy lehessen futtatni rajta a Leauge of Legends-t.)

Más ötletem nincsen ajándék ügyileg, de egyáltalán nem biztos a laptop szóval kell valami más dolog is...


Pár dolog magamról: 15éves lány vagyok, szeretek röplabdázni csak nincsen hely hozzá itthon, szeretem az animéket. Imádok könyveket olvasni, de anyukám feleslegesnek tartja megvenni a könyveket,így ez sajnos nem jöhet szóba :/



2017. nov. 4. 18:30
 1/6 anonim válasza:
100%

A laptop egyébként is hasznos,pl sulis prezentációk elkészítéséhez,meg ha netről kell valamit nézni csak jobb nagyobb képernyőt bámulni huzamosabb ideig/arról olvasni,mint telefonról. Gamer laptopok 300k körül vannak sajnos,de a lol nagyjából egy krumplin is elfut ( 10 éves laptopon játszom,néha van egy kis fps drop az elavult konfigból kifolyólag,de annyi baj legyen.) Ha megengedhetitek magatoknak (+ te is beleszállsz) az nem rossz ötlet.

Ui.: Lolozz velem,kifogytam a játszótársakból.

2017. nov. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
40%

"A gond az, hogy nagyjából mindenem megvan amit szeretnék,"


Ez tényleg hatalmas probléma lehet.Kérdésedet olvasva egy könnycsepp végigfolyt a bánatos arcomon.


Könyvet venni felesleges?

Viszont új gépet venni,hogy Leauge Legends-t játszhass,hát igen tényleg hasznosabb.

2017. nov. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
47%
legfőképp szeretetet, békét és egészséget kérj. ez a legfontosabb. nálunk pár évig nem így volt, de végre újra együtt a család. hidd el, nem bánod meg ezt a kívánságot soha. nekem mindig ez az első :)
2017. nov. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szia!

Hogy-hogy könyvek nem jöhetnek szóba? Azok nagyon hasznosak, anyukád lehet valamit félreértett.

Kérj anime-képregényt. Az szórakoztató, olvasható, de nem könyv, és az animét is szereted. :D

Kérj új labdát. :) Ha szükséges, fölöslegesen ne! Vagy új ruházatot a sportodhoz. Az is hasznos lenne lehet. :)

Én úgy gondolkozom, hogy összeírom először, hogy kinek mit veszek, aztán sorra veszem, én mit szeretnék. Ez mindig nagyon sok, szóval kénytelen vagyok sejeltezni. :D Kiválasztom azokat, amikre a legjobban szükségem van, ezekből pedig rájövök, hogy igazán mire van szükségem. :D

Szerintem te is gondolkodj így.

Amúgy még:

-táska, neszesszer?

-fésű? :D (XD)

-körömlakokk, szépségápolási dolgok? :D

-jégkorcsolya, korcsolya, bicikli? :)

-hajápolási dolgok

Én ezeket ajánlom. Remélem tudtam segíteni.

Szia! :)

2017. nov. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Selejtezni* Utolsó voltam
2017. nov. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
77%
#2: Pont, hogy a kérdező anyja nem szeretne könyveket vásárolni neki, érthetően leírta a kérdésben. Egyébként megsúgom, laptopon is lehet könyvet olvasni. Legalább ne hangoztasd, hogy debil vagy és nem tudsz olvasni.
2017. nov. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!