Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek a barátomnak...

Mit vegyek a barátomnak karácsonyra? SOS!

Figyelt kérdés

19 éves.Valami nagyobb dologban gondolkozom (így árilag) ,ugyanis a félretett pénzemből most tudnék venni ,bármit ami nem haladja meg a 100€-t.(de nem is ez a lényeg)

Mivel ő is nagyobb dolgot gondolt ki én sem szeretnék odaállítani egy parfümmel..gravírozott karkötőt kapott a nevünkkel legutóbb(nyaklánca pedig van szóval az kilőve)

Ruhanemű ugyanígy kilőve ,ugyanis amikor szóba került a ruha dolog úgy értettem ,hogy ruhát úgysem szeretne..

Képalbumunk és fali képünk is van már.

Hobbija ,igazából nincs ugyanis a suli és a munka mellett nem ér rá ilyesmikre..Imád a barátaival és velem lenni,szórakozni, élvezni az életet.

Egy pasis pasit képzeljetek el ,nem vehetek neki semmi plüst vagy hasonlót (habár azt nem tudom szoktak-e).

Elég nagy gondban vagyok szóval kérlek ,bármi ötletetek van írjatok ♥

(Amikor őt kérdeztem ,hogy mit szeretne sosem tudott semmit sem mondani rá..)



2017. nov. 7. 18:14
 1/4 anonim válasza:
Szerintem mindegy hogy mit adsz neki,még,ha nincs is nagy értéke,az a lényeg hogy szívből adod
2017. nov. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
0%
Unokatesóm szexmániás. Ő olyan poharat kapott a barátnőjétől amin csöcsök vannak,meg olyan párnát amin gyönyörű idomok domborulnak. Ja meg vetkőzős nő pohara is van már :)
2017. nov. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Írtad, hogy nincs hobbija, de esetleg gyűjt valamit (ahhoz nem kell sok idő)? Szeret filmeket, sorozatokat?
2017. nov. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én a az exemtől svéjci bicskát kaptam. Van benne konzervnyitó,sörnyitó,fűrész,dugóhúzó,olló,de már láttam olyat is amiben villa is volt
2017. nov. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!