Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » 24-én Szenteste mikor talalkoz...

24-én Szenteste mikor talalkoztok a párotokkal?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiságból kérdezem.

Mi pl úgy szoktuk hogy napközben a saját csaladunkkal vagyunk, ebedelunk, beszélgetünk, iszunk aztán ajándék stb aztán este fele meg náluk vagy nálam csak ketten karacsonyozunk a szobába, aztán együtt alszunk.

Nyilván ha itt karacsonyozna délután az rosszul esne az ő családjának, illetve ha én lennék náluk az az én családomnak nem esne jól hogy hat nem velük vagyok. Nem élünk együtt, tehát mi így oldjuk meg.

Nálatok hogy megy ez?



2017. nov. 16. 16:54
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kéz nektek is koszi:)
2017. nov. 19. 16:20
 12/16 anonim ***** válasza:

Most mar a ferjem, de hazassag elott es osszekoltozes elott mindenki a sajat csaladjaval, aztan o este atjott hozzank es nalunk aludt. Osszekoltozes utan 24-en kb. 3-5-ig az o szuleinel voltunk, utana az enyemeknel keso estig.

Most hogy mar gyerekek is vannak, 24-en en szuleimnek vagyunk 5-tol estig, 25-en az o szuleinel ebedelunk.

2017. nov. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Koszi:)
2017. nov. 21. 18:10
 14/16 anonim ***** válasza:
Már a férjem és gyerek is van, de házasság előtt mindenki a saját családjával, este pedig ő átjött hozzánk és ott is aludt. Amióta együtt élünk, azóta kb 2-5ig anyósomnál vagyunk, utána megyünk az én családomhoz, estig ott vagyunk.
2017. nov. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Korábban 24-én nálunk voltunk, párom családja vidéki, így hozzájuk akkor mentünk, amikor szabadnapos volt (vendéglátásban dolgozik, ott ünnepekkor is nyitva vannak).

Idén már családként ünneplünk, úgyhogy 24-én délutánra megyünk az én családomhoz (ezen a napon délelőtt mindenképp dolgozik, így könnyebb a főzést megoldani), 25-én nem dolgozik biztosan, így akkor leszünk 3-asban a néhány napos kislányunkkal. (:

2017. nov. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Koszi a válaszokat :)


És grat a kislanyhoz!:)

2017. nov. 26. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!