Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ajándék ötletek karácsonyra...

Ajándék ötletek karácsonyra barátnőnek?

Figyelt kérdés

Àlltaànos kérdés tudom. Meg én ismerem stb.

Amit tudok hogy örülne egy üvegezett orokrózsának, de én arra nem akarok 30ezret kidobni egy virága. :)

19 vagyok, ő 17

Tényleg van már karkötője, nyaklánca, telefontokja, plüsse

3 éve vagyunk együtt.


2017. nov. 18. 09:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Karóra, ha szeret olvasni, akkor valami jó könyv, egy csinos kis táska, egy szép sál, hozzá valami nőies kesztyű, fülbevaló.
2017. nov. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Nekem a gravírozott ékszer jutott eszembe először.

De ne ilyen klisés szövegeket írass bele hogy "Szeretlek" meg ne is a nevét gravíroztasd bele hanem valami egyedit, például a dátumot amikor összejöttetek, vagy ha van egy tipikus becenév amin szólítod (nem a nevét hanem mit tudom én Szépségem/Törpillám akármi csak ne tucatnevet hogy Cica, baby...) akkor azt is bele lehet gravíroztatni.

Én még a romantikus közös fürdésre gondoltam, ahhoz csak mécseseket kell venned meg esetleg egy rózsát, és már is kész a romantikus hangulat.

Ha van valami hobbija, ahhoz kapcsolódóan is lehetne, pl. ha szereti a zenét, akkor egy hangjegy alakú fülbevaló, vagy ha táncol akkor lehetne egy szobrocska, amin egy táncoló lány szerepel....

Igazából ha 3 éve együtt vagytok, kicsit jobban kéne tudnod minek örülne, már ha tényleg odafigyelsz rá...

2017. nov. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Parfüm?mondjuk virágillatú
2019. jan. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!