Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit kérjek Karácsonyra?

Mit kérjek Karácsonyra?

Figyelt kérdés

Sziasztok,én egy 13 éves fiú vagyok.A szüleim már egy jó ideje nyaggatnak azzal a kérdéssel,hogy mit kérek karácsonyra.Eddig mindig az válaszoltam hogy ,,még nem tudom."

A mai délutánomból pár órát ötletszerzéssel töltöttem az interneten.De sajnos semmi ,,fogamra valót" nem találtam.Aztán most,nagyjából egy fél órája rátaláltam egy videóra,amiben egy srác Longboardozott.Rákerestem,és ahogy láttam,nincsen mindegyiknek horror ára.

Gondoltam milyen gyorsan eltudnék vele jutni A-ból B-pontba.Szóval ezt felírtam a listámra :D

Aztán mivel van egy XBOX ONE konzolom,ezért játékokat kérek hozzá,meg egy 3 hónapos GOLD tagságot.

Egyéb infók rólam:Jó tanuló vagyok,a technológia cuccokat nagyon szeretem,meg a videójátékokat. :D

Olvasni sajnos nem szeretek annyira,valahogy nem tud lekötni.

Szerintetek mit kérjek karácsonyra?

A válaszokért nagyon hálás lennék.

További szép napot!



2017. nov. 18. 17:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem elég a játék meg a longboard? Vagy az a kérdés hogy jó ötletek e ?

Jó ötletek és bőven elég

De ha le akarnál pontozni: gamer egér, egérpad, játék, laptop , telefon , fejhallgató

Kis állat, bicigli , Harry potter könyv (hátha leköt) , box kesztyű vagy box zsák (hátha tetszik a sport ) élmény , ruha , videójáték , sí felszerelés síhez, focilabda, bútor, ördögbot, görkorcsolya , kapuskesztyű , Tablet , feliratos póló/sapka

2017. nov. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Semmiképpen nem állt szándékomban lepontozni téged! :) Köszönöm szépen a segítséged! :)

Amúgy igen,azt akartam kérdezni hogy jó ötlet-e. :)

Ment a zöld kéz!

2017. nov. 18. 19:16
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Meglepetést!
2017. nov. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :) Neked is adtam a zöld kezet.

Aki látja ezt a kérdést,és még van ötlete,az kérem írja le ide!Nagyon szépen megköszönném! :)

2017. nov. 18. 20:58
 5/13 anonim válasza:

Engem sosem kérdeznek erről:(((


Kérj egy xbox one x et szerintem. Mondjuk nem tudom milyen értékben kérhetsz ajándékot.

2017. nov. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Konzolt nem szeretnék váltani. :)

+ Azért ilyen drága ajándékot nem szeretnék kérni.

Max. 30.000-50.000ft

2017. nov. 19. 11:11
 7/13 anonim ***** válasza:

Szia :) 1 es vagyok

Kommentemhez annyit hogy elég rosszul fogalmaztam, nem akartam bunkónak lenni

Előre is boldog karácsonyt mindenkinek

Amúgy kérd meg szüleidet hogy társasozzanak veled ;) sokkal jobb szórakozás tud lenni

Én mindig mondom egy ideje a szüleimnek hogy játszunk valami társast vagy csak mennyünk ki az udvarra focizni, játszani a kutyusunkkal

Nálam nem jön össze :( Remélem nálad összejön ha megkéred őket :)

2017. nov. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
1 és vagyok : kérhetsz: monopoly, gazdálkodj okosan, police (<-személyes kedvencem ) kártya, az ami habot lő az arcodba (nemtudommianeve) , találd ki , uno (kártya) , szánkó, korcsolya , élmény , Csoki , Csoki , földgömb, égősor, Kis állat, plakát, puzzle (nem gyerekes ! Jó szórakozás kirakni;D )
2017. nov. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a választ!Kedves 1. Hozzászóló! :)

Semmi probléma,egyáltalán nem voltál bunkó.


Döntöttem az ajándékkal kapcsolatban.Úgy gondolom megvan mindenem szinte,ami egy 13 éves fiúnak kell.

Tehát mivel 50.000ft a max összeg,ezért egy alapítványnak fogom odaadni ezt az összeget.


Előre is nagyon boldog,egészségben,békességben gazdag Karácsonyt kívánok mindenkinek! :)

2017. nov. 19. 16:13
 10/13 anonim ***** válasza:

Jó ember vagy !

:)

2017. nov. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!