Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ki mit venne egy kb. másfél...

Ki mit venne egy kb. másfél éves kisfiúnak Karácsonyra?

Figyelt kérdés
2017. nov. 23. 09:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Fisher price kutyusos kisvonatot. Lányom van, de mindig megakad a szemem azon a vonaton, annyira tetszik😊

De az összes Fisher price játék nagyon jó.

2017. nov. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Masfel evesen nem gondolnam, hogy a gyereknek akarmilyen ajandekigenye lenne. Az ajandek milyensege ugy is csak a csaladi fotozasnak fog szolni.


Olyan ajandekot javasolnek, ami a masfel eves kornak megfeloen, a gyermek fejlodeset szolgalja. Valoszinuleg a kulonbozo bababoltokban korosztalyonkent roskadoznak a polcok ... anyagi lehetosegeidet Magad ismered.

2017. nov. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
0%

Ezt a drónt ti is megpróbálhatnátok:


https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__szorak..

2017. nov. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
semmit, úgyse érti
2017. nov. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó te lehet nem értettél semmit másfél évesen. Látszik is a hozzászólásaidon hogy nem sokat fejlődött az agyi kapacitásod.


Szerintem is valami játékot vagy ruhát vegyél. Tesco fullon van velük.

2017. nov. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

A legjobb ajándékunk eddig (2éves kisfiú) egy lego duplo első járműveim szett volt. 1 évesen kapta, olyan 15 hós korától már szerette tologatni, 1,5 éves korától meg egyenesen kedvenc.

De egyébként egy ilyen korú kisfiúnál nehéz mellélőni bármilyen járművel. A kérdés hogy az anyukája hogy gondolkodik. Én pl úgy vagyok vele hogy inkább vegyen valaki minőségiből egyszerübbet, mint kinaiból csilivili, hangot adó, 70 centis használhatatlan vackot. De van aki jobban örül a csilivili nagynak, mert 'úgyis tönkre teszi a gyerek'. Szóval ha nem a tiéd a gyerek, kérdezd meg az anyukát mire vágynak :) Én ezt a megoldát szeretem a legjobban.

2017. nov. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A miénk ezeket kapja tőlünk és a rokonságtól Mikulásra és Karácsonyra:

lego duplo, tüske építőjáték

szánkó, állatfigurák (nem plüss)

traktorok, kisautók

fa építőjáték

meséskönyv, mágneses rajztábla, pötyi (nagy darabos), vonat készlet, falvédő, golyóvezető labirintus

2017. nov. 24. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!