Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ti is nagyon várjátok már a...

Csacsi1 kérdése:

Ti is nagyon várjátok már a karácsonyt?

Figyelt kérdés
Ha igen miért?:)

2017. nov. 27. 22:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretem, az illatokat, zenét, ajándékozást, évest ivást, családdal találkozni, fényeket

De amikor eljön a várva várt nap akkor nem olyan ami a mesékben van , tavaly szép volt de tavaly előtt borzalmas volt :)

Remélem idén jó és szép lesz :D

2017. nov. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen én is nagyon várom!

Azért szeretem mert tetszik a karácsonyfa, szeretek adni, szeretek készülődni, szeretek ajándékot csomagolni, szeretem azt a sok kis gagyi karácsonyi filmet is, szeretem hogy nem kell akkor dolgozni, szeretem hogy jó illat kering..

A család sokszor összejön ilyen formában, de mégis meghittebb a 24.-e mert minden szebb, nyugisabb.

Ja és szeretem hogy csend van az utcába is.

23L

2017. nov. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem
2017. nov. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
100%
Igen mert 2 hétig nem kell dolgozni, lehet pihenni, és sokáig aludni :)
2017. nov. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat.:)
2017. nov. 29. 21:25
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem várom egyáltalán. Gyerekkorban imádtam. Felnőtt korban, amikor elkerültem a szülői házból, már nem szeretem.

Igazából igyekeztem pozitívan hozzáállni, de olyan családba kerültem, ahol minden a pénz körül, az "ez mennyibe kerűűűűűűűűlt???" körül forog (férjem gyerekei).

Hánynom kell tőle azóta is. Már felnőttek, de semmi családi hacacárét nem csapunk, én még annak is jobban örülnék, ha munkanap lenne.

2017. dec. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!