Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ti is várjátok már a karácsony...

Csacsi1 kérdése:

Ti is várjátok már a karácsonyt? 🎄

Figyelt kérdés
Én már teljesen ünnepi hangulatba vagyok.:) Ti mi miatt várjátok?:)

2016. nov. 16. 16:36
 1/9 anonim válasza:
Csak amiatt, hogy téged kértelek Karácsonyra.
2016. nov. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nem is tudom.

eléggé boldogtalannak érzem magam, úgyhogy inkább félek tőle, hogy karácsonykor csak még rosszabbul fogom érezni magam.

2016. nov. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
En nagyon szeretem a karacsonyt.
2016. nov. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Már október óta hangolódok rá, lehet h egy kicsit beteges :"D
2016. nov. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
25%
Nem, kinőttem már abból a korból hogy rajongjak az ünnepekért.
2016. nov. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Várom, mert a karácsony számomra mindig nagyon fontos volt, és a legszebb ünnep. Nos, az idei kimondottan rendhagyó lesz, több okból is. Egyrészt, még 23-án fogok vizsgázni, egy számomra nagyon fontos tárgyból, ami tavaly nem sikerült, és nagyon sok múlik rajta. Így most elhatároztam, hogy még az ünnepek előtt túl akarom tenni magam rajta. Meg kell, hogy mondjam, az lenne most a leggyönyörűbb ajándék ha sikerülni, így egy nappal előtte. Ez most minden kívánságom!- Azon kívül persze, hogy minden szerettem egészséges legyen.

A másik ok, amiért az idei különleges lesz, mert az első, hogy a 24-ét párommal kettesben töltjük, szülők vagy más családtagok nélkül.:)Én fogok főzni, és együtt sütünk majd.:)

2016. nov. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Elég gáz, hogy vannak, akik így gondolkoznak, mint az 5-ös hozzászóló.
2016. nov. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem. kihagynam. grincs mod bekapcsol.
2016. nov. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Volt olyan év, amikor már májusban elkapott néhány napra a karácsonyi hangulat. De általában augusztus végén, szeptember elején kezdek a karácsonyra gondolni. És ilyenkor döbbenek rá, hogy mindjárt vége az évnek...
2019. szept. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!