Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Csak én utálom a karácsonyt?

Csak én utálom a karácsonyt?

Figyelt kérdés

Amióta csak emlékszem az elmúlt karácsonyaimra mindet utáltam és így, hogy december van érzem, hogy megint jön az az idő...

Sétálok Debrecenben a főúton nap mint nap, nézem a kivilágítást (újévig kb minden nap ebből áll a Decemberem, elsején már nem szoktam kimenni inkább csak reménykedem hogy a következő év jobb lesz) látom a boldog családokat ahogy az apuka-anyuka a gyerekükkel nézelődik, forró csokit iszik és jól érzik magukat mint egy normális család, szeretik egymást.

Látom a sok szerelmes párt is akik oda-vissza vannak egymásért és ilyenkor a sírás fojtogat. :/

Szüleim idén váltak, apám alkoholista, a kapcsolatot már csak a bíróság meghatározása miatt tartom vele... Utálom.

Anyukám szeretem, de ő annyit dolgozik azért, hogy normális körülmények között tudjunk élni, hogy heti 2x ha látom. :/ Elégé antiszociális vagyok, ismerkedni nem tudok, még neten is alig. Barátaim vannak az iskolában, de irántuk nem érzem azt, hogy annyira megbízhatnék bennük. 15/f



#utálomakarácsonyt
2017. dec. 3. 15:55
 1/6 anonim válasza:
77%
Nem a karácsonyt kell utálni, az embereket. Hihetetlen szemetek.
2017. dec. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Te nem a karácsonyt utálod, hanem a normális családi élet hiányát.
2017. dec. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lehet nektek van igazatok, de karácsonykor látom a legjobban azt a bizonyos családi szeretetet, meg a boldog embereket, szóval a karácsonyon töltöm ki az utálatomat :/
2017. dec. 3. 17:22
 4/6 Letticaaa válasza:
64%

Szia!

Én személy szerint nem útálom egyszerűen feleslegesnek tartom a karácsonyt és értelmetlennek...

Mindenki sürög forog a konyhába 25 fajta étel aminek a fele ha nem dobnák ki még húsvétkor is ott maradna.. Karácsonyfa díszítés ami szinte hogy nm már halálosan unalmas minden évben ugyan úgy játszódik...

Nagytakarítás egy porszem se maradhat mert "karácsony,, rokonsággal találka az a sok műmosoly műszeretet hányok tőle.. minden évben megnézni a Denisz a komiszt aminek minden mondatát bevetve tudjuk és mákos sutiket majszolgatni... Nekem túl erőltetett ez az ünnep mindenkinek k.....a nincs kedve seregni-forogni de ami a legjobban zavar benne a megfelelés kényszer...

ha gondolod írj privit :)

14/L

2017. dec. 4. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én is azt látom, mint a #4-es, nagyon igaza van. Nekem se vmi jó a családi életkörülményem, papám idén nyáron halt meg, aki apám helyett apám is volt(mert apám születésem után nem sokkal elhagyott minket, alkoholista, dohányzik és egy szemét troger). Anyukám is kezdi az alkoholba(meg az édességbe) folytani a bánatát, mert qva sz@r élete volt és lassan 18 éve egyedül él. Bátyám hamarosan költözik. Nekem van egy kutyám, akivel minden karácsonykor egyedül sétálok, látva azt, hogy a többi család legalább ilyenkor együtt sétáltat kutyát, sok boldog gyerek, szerelmes párok. Viszont ilyenkor azért érzem, hogy teli van a levegő, az élet boldogsággal, szeretettel. Ennek tudok örülni. Szeretem a hót, a hideget. És bízok benne, hogy egyszer helyrejönnek a dolgok, aztán lesz egy szép kis családom, akivel igazi karácsonyokat élhetek majd meg.

(Egyébként nálunk eléggé elavult a karácsony, mi sosem sütünk, főzünk finomságokat, csak a szokásos hétköznapi kaják. Inkább rokonoktól kapunk ezt azt. Ez is tök rossz, szívesen segítenék a konyhában, addig is együtt bolondulnánk. De hát ez van, ezt kell szeretni...)

Mindenesetre kitartást, túl éled és remélem Neked is lesz egyszer szép karácsonyod.

16/L

2017. dec. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
19%

Júúújj, de cúúúkii! Olyan ééédi lesz ahogy ajándékozgatócskazunk, meg mííndeeen. Cúúúkcsi a karcsi!

Ééén is meg kapom a 6 millcsis Gúccsi táskácskám, a pircsi Ferrráricskám meg sok-sok cukcsiiiiiit. HurcsiiiiI!

2017. dec. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!