Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Milyen apróságokat kérjek...

Milyen apróságokat kérjek karácsonyra?

Figyelt kérdés

Laptop lesz a fő ajándékom és emellé még olyan 50 000 forint körüli értékben kéne kitalálnom kissebb ajándékokat. Nagyon szeretem a számítógépes játékokat és a mindenféle porfogókat, díszeket viszont bármilyen élménynek is örülnék. A hobbiaim pedig az úszás a kosarazás a tánc és szeretek kézműveskedni.

Sajnos könyvek terén nagyon válogatós vagyok, de ha van valami érdekes vagy vicces tiniknek szóló könyv akkor azokat is szívesen várom. Filmeket is szeretek nézni de azokat le szoktuk tölteni általában, tudom, hogy ez csúnya dolog és, hogy pokolra jutok miatta, de ki költ 2017-ben már dvd-kre? (Viszont ha karácsony estére van valamilyen jó film ötletetek akkor azt is meghallgatom)

Telefonom és tv-m van úgyhogy azokra jelenleg nincs szükségem.

Ruhák sajnos nem jöhetnek szóba mert, nem egy csupa csont és bőr lány vagyok akire ránézésre meg lehet venni a tökéletes ruhát, és a sminkeket, parfümöket pedig megveszem magamnak érthető okokból.;)

Tizennégy éves lány vagyok, és nagyon szépen kérek mindenkit, hogy hasznos válaszokat adjanak, mert csak azzal fognak tudni segíteni.:)



2017. dec. 6. 00:20
 1/9 anonim ***** válasza:
A laptophoz kell egy laptop hűtő, kell valami jó egér, gamer egér, ha 14 évesen nem vagy csont és bőr, akkor valami sportszer kell.
2017. dec. 6. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát ha én 50.000 Ft értékben kérhetnék apróságokat akkor az pont 50 db ezres lenne.
2017. dec. 6. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
50 ezerért "apróság"... Inkább kicsit tanuld meg a pénz értékét akkor is, ha nem te dolgoztál meg érte... Laptop mellett nem lenne pofám még mást kérni egy kis csokin kívül. Alapvetően látszik, hogy nincs semmi másra nagyon szükséged, hisz te sem tudsz mit kérni, akkor minek szórd más pénzét?
2017. dec. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Az a baj, hogy annyira elkényeztetett vagy, hogy észre se veszed magad. Rosszul vagyok az ilyen kis libáktól.
2017. dec. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Hánynom kell a magad fajtáktól.

Inkább vegyél 50 héten keresztül vasárnaponként egy finom ebédet egy, a közeledben élő idős embernek/párnak. Biztos van olyan, akik sehogy se tud kijönni a kevés nyugdíjából.

Vagy támogass bármely egyéb célt (akár állatmenhely, bármi), csak vegyél részt benne. Nem az a cél, hogy eloszd azt az 50.000Ft-ot, hanem, hogy megtapasztalj egy olyan világot, mely azon a bizonyos burkon kívül van.

2017. dec. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Huu, barátom.. Ez nem gyenge.. Én a helyedben a kedvenc csokimat kérném és slussz passz.

De Neked kell tudni, hogy mire van szükséged. Vagy menj el nézelődni boltokba, tuti megtetszik vmi és akkor kérd azt.

2017. dec. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok, látom sokan jöttek azzal a tipikus címszóval, hogy én mit képzelek magamról, hogy ennyiért és ennyiért kapok ajándékot...

Viszont azt senki nem tudja, hogy egy összvissz 120 000-es laptopról van szó és NEM pedig egy 300 000-ről.

És igen is becsülöm a pénzt, az említett tv-t és telefont is a szüleimmel felezve vettük meg, mert idén és tavaly nyáron is diákmunkát vállaltam.

Egyébként csak kérdezem, fáj az nektek ha valaki sok ajándékot kap a szüleitől? Ha ti megtehetnétek akkor a jövendőbeli vagy akár a már megszületett gyereketeket nem ajándékoznátok meg rengeteg mindennel? Tudjátok az én szüleim nem nagyon kaptak ajándékot gyerekkorukban, mert kajára éppen volt elég pénzük és ez nekik rosszul esett hisz közbe látták, hogy a legtöbb gyerek a legjobb barbie babákkal és távírányítós autókkal játszottak. Ezért azt akarták, hogy engem ne érjen ilyen úgymond "veszteség". És ha már megtehetik akkor miért ne tennék?


De annak akik képesek voltak értelmes választ adni, köztük az első és az utolsó válaszadóval, azoknak nagyon köszönöm! :)

2017. dec. 9. 11:09
 8/9 anonim válasza:
14 évesen nem is mehetsz diákmunkára
2017. dec. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsónak írom, hogy lehet menni csak nem teljes munkaidővel és kissebb fizetéssel. :)
2017. dec. 12. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!