Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek a barátomnak?...

Mit vegyek a barátomnak? Tesóinak és szüleinek?

Figyelt kérdés

A barátom elég macsó típus, nehéz neki ajándékot venni. Könyv nem jó mert nem sűrűn olvas nincs is rá túl sok ideje. Ruha sem túl jó ötlet. Gondoltam valami parfümre de igazából az olyan snassz. Valami személyeset akarok de még csak 5 hónapja vagyunk együtt. Alkohol kizárva. Ami nehezíti a dolgot hogy karácsony után két héttel van a szülinapja is. Így még arra is ki kell találnom valamit. Tortát sütök az biztos.

Szerintetek wellness hétvégenek örülek a férfiak ? 24 éves


Fiúk ti minek örülnétek?


Kérdeztem már hogy mi az aminek örülne de azt mondta igazából mindene megvan.


Aztán a szülőknek, tesóknak? Ki mit venne? Itt valami aprósagra gondoltam de nem túl kiszámíthatóra tehát nem tusfürdő csomagra pl.


Segítsetek :)


2017. dec. 6. 08:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha személyeset akarsz adni, ne idegenektől kérj tanácsot, mert az személytelen.

Ne vegyél a többieknek semmit. Ennyi erővel a szomszédaiknak is vehetnél ajándékot. Nem kell így túlerőltetni.

2017. dec. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Költséghatékony ha esetleg sütsz egy rakás szép sütit, mézeskalács, akármi, valami díszített dolgot és szép csomagolásba rakod őket. Kandírozott narancshéj. Ilyesmi.

Párodnak meg passz, mi a hobbija? Valamit biztos csinál nem?

2017. dec. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!