Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Hogyan lehet kedvesen kiszúrni...

Hogyan lehet kedvesen kiszúrni a másikkal?

Figyelt kérdés

Ma eljött az irodában a karácsonyi húzás napja, de mint kiderült, ez nem hagyományos húzás, hanem egy manó-krampusz játék, ami egészen karácsonyig tart. (Idén kezdtem a cégnél, így még nem volt ilyenben részem.)

Két embert kellett húzni. Manóként, vagyis a Mikulás segítőjeként ajándékokat kell adni az egyiknek, krampuszként pedig rosszcsontkodni kell a másikkal.

Az utóbbira semmi ötletem nincsen, mivel nem szeretek kiszúrni másokkal, és arra sem vagyok vevő, ha velem szúrnak ki. Szóval valami átmeneti dolog kellene, ami nem igazi kiszúrás, amitől nem fogja kellemetlenül érezni magát a másik, de azért mégsem igazi kedvesség, mint egy rendes ajándék. Van erre valami ötletetek? Talán az még fontos, hogy egy huszonéves lányról van szó.


A korábbi karácsonyokról olyanokat meséltek, hogy bekenték valakinek a szövetborítású székét fogkrémmel, vagy összeszigszalagozták a laptopját, sót raktak a kávéjába, stb. Na, ilyeneket NEM szeretnék csinálni!


Előre is köszönöm a tippeket!



2017. dec. 6. 20:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
elég debil egy munkahely, de én mondjuk vennék egy ijesztő műanyag pókot és odatenném az asztalára
2017. dec. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi, ez jó ötlet! :)

Szerintem is az, de amikor idejöttem, ezt még nem tudtam. :(

2017. dec. 6. 22:28
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
esetleg rakj be háttérképnek valami rettentő hülye képet (David Hasselhoff alsógatyában, ilyesmi). amiket szoktak a kollégáid, azok nekem nem tetszenek, mert kárt tesznek valamiben (a széket simán kifizettetném azzal, aki összekente), de a pók meg a háttérkép ebből a szempontból ártalmatlan.
2017. dec. 7. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ebédszünetben, amikor nincs a helyén huzamosabb ideig, csomagold be a klaviatúráját karácsonyi papírba jóóó sok cellux-szal.

Cseréld ki a tollait pl. vékony szál kolbászkákra VAGY vedd ki belőlük a tollbetétet.

Ha férfi, minden reggel csempéssz valami csajos dolgot asztalára (pl. rózsaszín ajándékmasnit ragassz a telefonjára, rózsaszín pihés tollat a tolltartóba, csillogó matricákkal ragaszgasd tele az asztalát!)


Cserélj ki a billentyűzetén pát karaktert ;)

2017. dec. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
19%

Pukkaszd ki a kocsikerekét.

Törd ki az ablakot vagy bontsd ki a falat az ő asztala mellett és fogd rá.

Törd ki a széke lábát aztán tedd vissza, hogy amikor ráül "összetörjön" alatta aztán mond, hogy sokat hízott.

A szövetborítású széket itasd be pálesszal, hogy azt higgyék részeg.

Tegyél erőspistát a kajájába.

Gyújts fel.

2017. dec. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Volt valami bolt, amiben lehetett ilyen hülyeségeket kapni, mint műhányás, meg ilyen szétharapod cukorka, és olyan, mintha vérezne a szád -olyakor tudnál úgy csinálni, mintha kétségbe lennél esve-, meg olyan, mintha rágógumi lenne, de amikor mondod valakinek, hogy vegyen, kihúzza, és szikrázik egyet, és ő meg pedig gyorsan elkapja a kezét. Masszíroztasd meg magad vele, mintha begörcsölt volna a vállad, és masszírozza ki a csomót. Vagy pl a te gépedre mondod, hogy nem indult, ezért az övét használtad, és akkor valamit átállítasz, pl a jelszót a felhasználói fiók nevét, a háttérképet valami badarságra:D A jelszót talán azt inkább ne. XD De a háttérképen vicces, hogyha ott hagysz valami kis mókásat:) Vagy csempésszél a zsebébe valami kekszeket, de olyat, ami nem zsíros vagy ilyesmi, és zacskó nélkül rakjad bele a kabátjába. Vagy a táskájába egy szilárd szappant, akár kicsomagolva. Vagy valami lufit. Vagy valami vicces utalványt, amit te csináltál, vagy ilyen vicces levelet. Egyszer amikor egyik pajtim túl sokáig nem vette föl a telefont, ezt írtam neki:

Kedves (Keresztneve)!

Örömmel értesítjük, hogy felvételt nyert a Lila Póni Pankrátorkuckó - Gyülekezetbe!

A számláját a Presso Bankban megnyitottuk, hamarosan küldjük önnek az értesítőt, amely majd tartalmazza a hozzá kapcsolódó számot.

Jelentkezését az XY Játékház szponzorálta.


További támogatóink: XYOO, Pamzka, Telm, Emese és Társa Takaréxövetkezet


Első találkozónk időpontja: 2009. május 7, péntek.

Részvételi szándékát nem kérjük jelezni, bár, amennyiben nem tud jelen lenni, vagy kérdése, észrevétele van,

kérjük, jelezze Ügyfélszolgálatunkon, az alábbi számon:


06-3450 456 22


A kötelező tagsági díjat ide utalja: 065265265265353637


Amennyiben ön nem utal, a megadott elérhetőségein a Nemzeti Babakommandó felkeresi!

Meseszép délutánt, aláírás:

Ezmiaszr XD

2017. dec. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*ezek ilyen kitaállt nevekkel, vagy a cégek felsorolásánál valódiakat is lehet:D Rózsaszín alapra írtam, és a kuckó neve lila volt amúgy:D:D:D Na és ezt csempészd oda neki, egy nagyon szép, nevére szóló borítékban; vagy esetleg küldj egy olyan e-mailt neki ,hogy nálad van a cuccos XD Vagy hogy csak a feleséged/férjed meg ne tudja; és akkor mondjad neki, hogy ja bocs, félrement az e-mail, vagy esetleg neki írjál ilyen szerelmes üziket, ilyen nagyívűen , hogy "már régóta szeretnék neked elmondani valamit, egyetlen XY-om" És akkor utána helyesbítsed neki, hogy félrement az e-mail:D Vagy írd le neki ilyen erotikverzióban, hogy miket szeretnél vele kapcsolatosan , és akkor utána küldjél kicsivel később egy másik e-mailt is ugyanoda, ahol folytathatod, hogyha már kérdőre vont, hogy mi ez; szóval ha kérdőre vont , folytatod az udvarlást, ha m ég nem,d e már tutira tudod, hogy látta az e-mailt, akkor pedig megírhatod neki, hogy bocsi, téves:D
2017. dec. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*ja és nemedtől függetleneül írhatsz neki ilyen tartalmat:D
2017. dec. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Eszembe jutott még egy badarság,de az kicsit goni, hogy mutatsz neki egy nagyon fontos, ígéretes, hasznos, üzleti témájú videót , őneki mi a véleménye róla, de igazából nem azt küldöd el neki, hanem egy olyat, amikor hirtelen bejön egy ijesztő kép egy visító hanggal; de tényleg össze lehet tőle rezzenni. Szal nemtom. Vagy mondd azt neki, hogy lerajzolod őt, és akkor rajzolsz valami krixkraxos pálciaembert ami nagyon abszurdan néz ki, írd alá, és add oda neki ajándékba.
2017. dec. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!