Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vesztek a ffi párotoknak...

Mit vesztek a ffi párotoknak karácsonyra?

Figyelt kérdés

Tudtok olyan ajándékot ami nem olyan tipikus sablon ajándék?

Ti valami egyedit adtok?

Én gondoltam valamilyen kis üzenetekre...

22 év/lány



2017. dec. 18. 19:53
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%

Tőlem különleges apátsági söröket kap, mert imádja őket, illetve egy viszonylag drágább, márkás bőrövet, mert a régi már teljesen odavan. Tudom, hogy ő nem venne magának 10 ezer fölött övet, viszont én szívesen teszem, hiszen így jó pár évig nem kell majd ennek a vásárlásával foglalkozni, a ruhavásárlásnál jobban semmit nem utál :)

Amúgy milyen üzenetekre gondoltál? Írsz neki pár cetlin ilyen szerelemmel kapcsolatos dolgokat, cukiságokat? Mert szerintem az picit megúszós, és egy pasi nem feltétlenül fogja értékelni.


Van esetleg vmi hobbija? Kedvenc autómárkája, sportcsapata, zenekara? Színházat nem szereti? Én tavaly színházjegyet vettem, szuper élmény volt :)

2017. dec. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

A kedvenc színű és kinézetű vastag piulcsiját tavaszias verzióban :)

Plusz egy doboz bonbont.

2017. dec. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!