Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Eladosodni, kolcson, karacsony...

Eladosodni, kolcson, karacsony miatt?!

Figyelt kérdés

Annyi TV reklam van, vegyel fel igy-ugy kolcsont. Jon a karacsony. Hotel STB..


Ti ismertek olyanokat vagy netan eppen ti vagytok, akik ennek bedolnek?


En sosem vennek fel kolcsont es plane nem ilyen konzum orulet miatt. Csak erdekel van e vki aki igen es o hogyan latja ezt..



2017. dec. 20. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:

PErsze, egyik ismerős minden karácsonykor kölcsönbe veri magát, amit persze nem tud fizetni.


Szánalmas, én mikor nem kerestem úgy, mindenkinek adtam egy tábla csokit és kész, legyenek vele boldogok.

2017. dec. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hallottam én is hogy sokan felvesznek hitelt ilyenkor.. nem is ertem minek..

Inkább akkor már ahogy az első írta, kapnak csokit vagy valami olcsóbbat aztán kesz.

2017. dec. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem ismerek ilyet a kornyezetemben (vagy nem tudok rola), de speciel en megtudom erteni mkert csinalnaljak.

Ennek ellenere en sose veszek fel amugy sem semmire sem kolcsont, nem csak akaracsonykor. Aki meg felvesz az nem csak karacsonykor vesz fel - szerintem.

Ha valakit nem kinoz utolag a megbanas vagy hogy nem kellett volna, akkor jobb ha valtoztat. De ha van, aki januarban es februarban szurke teli dolgos napokat el, es inkabb ugy dont, hogy a karacsony legyen kiugroan jo, es ugymond elore elkolti a penz, abszolut eltudom fogadni. Miert ne?

2017. dec. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Szerintem nagyon felelőtlen aki ilyet csinál. Karácsonykor terics-merics utána meg sír hogy vonják töle a kölcsönt. Ugyan ez van az elöre kiutalt családtámogatásokkal is,mert hogy ez milyen hatalmas segitség a családoknak. Akinek van esze az hozzá se nyúl ahhoz a pénzhez,mert ha elkölti februárig csak leshet hogy mit eszik.
2017. dec. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
A hülye média azt erőlteti az emberekre hogy vegyetek minél jobbat minél drágábbat akkor is ha nincs rá szükségetek mert ettől lesztek jobbak. Na meg ott a közösségi média ahova mindenki tölti fel hogy ezt vette, azt kapta... A sok hülye meg irigykedve nézi és rohan a boltba hogy neki is legyen. Én sosem veszek nagy értékű ajándékot, és senkitől nem kérek semmit. Nekem az az ajándék ha együtt a család ebben a 2 napban és együtt sütünk-főzünk, beszélgetünk, szórakozunk.
2017. dec. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!