Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Engem kikészít a karácsony!...

Engem kikészít a karácsony! Normális ez?

Figyelt kérdés
Teljesen le vagyok fagyva... Mentálisan... Egész évben dolgoztam mint a güzü. Gyerek iskolás lett, szépen tanul... Sok volt a munka az év végére meg lemerültem mint a kínai elem. Most van 3 napom h csináljak egy szuper karit, de csak a hajamat csavargatom... Segítségre nem nagyon számíthatok. Szüleimen is nekem kell segítenem... Párom meg egy lúzer... Totál depressziós lettem és azon gondolkodtam holnap elmegyek és veszek magamnak egy csomó csajos cuccot ami feldob. Úgyis karácsonykor lesz a 39.szülinapom ami senkit sem érdekel. Mert karácsoknykor csak a hülyék születnek. 😢

2017. dec. 21. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A Karácsony mindenkinek olyan, amilyenné teszi, ez alapszabály. Ha figyelmen kívül hagyod a "legyen minden tökéletes" hajtást, még lehet jó...

Bár tény és való, nem 3 nap van rá. Én tavalyig dolgoztam (idén már gyeden vagyok 2. gyerekel, nagyobb szintén elsős), túlórában és még 2 ünnep közt is, mégis már minden megvolt eddigre...mert november végén kezdtem és apránként minden kész lett amit elterveztem.

Emberek, egész évben tudjuk mikor van Karácsony, lehet hogy nem utolsó pár bap kéne fejvesztett csirkeként kapkodni?! Lehet mégis igaza van a kereskedelemnek hogy arra buzdít: kezdd el időben!


Az meg hogy lúzer a férjed, hát nem a közelgő ünnepek hibája.

2017. dec. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Másrészt ezek szerint van 1 darab iskolás gyereked. Milyen segítség kellene?. Vond be őt! Ne vele szúrj ki, hogy nem próbálsz ünnepi hangulatot teremteni, hanem a hajadat csavargatod, holnap meg mennél csajoskodni......valami tehet arról hogy idáig süllyedt a hangulatod, mi az?
2017. dec. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ember, nyisd ki a szád, és mondd el a párodnak, hogy szeretnéd megtartani a szülinapodat. Milyen szuper kari kell, kicsit takaríts ki, lúzerkét közben küldd el (listával!) bevásárolni, gyerekkel együtt süss beiglit, vagy vmi egyszerű fahéjas kekszet, kaja olyan legyen amit félkézzel össze tudsz dobni, fát-lakást közösen díszítsétek, ennyi. Nem mártírkodhatsz és vállalsz magadra mindent, meg dühönghetsz hogy nincs segítséged egyszerre. Vagy-vagy, te dönts.
2017. dec. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
de goni vagy h ilyet írsz a párodról
2017. dec. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szard le, vegyél egy bejglit a cukrászdában vagy süss egy kelesztés nélkülit, rakj borítékba pénzt, vacsira meg dobj valami a sütöbe, az elintézi.


Tudod ki stresszelne, az viszont gáz h a férjed egy luzer ,te választottad ;)

2017. dec. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fát diszitsetek közösen a gyerekkel de a bejglibe is bevonhatod vagy a rakaritásba ... de ne márrirkodj, mert megszokod :D
2017. dec. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"lemerültem mint a kínai elem"

Ez itt a probléma.


39 éves korodra igazán el lehetne engedni a "tökéletes karácsony" média által sulykolt álomképét. Ha olyan vagy, mint a mosott szar, fogjátok lightosra a dolgot!

- Visszafogott menü, tavaly ezt ettük karácsonykor, egy átlag töltött husihoz képest gyors és egyszerű: [link] hozzá meg mondjuk burgonyapüré, ha flancolni akarsz, akkor céklás (pinky) vagy sütőtös-répás (narancssárga), desszernek bolti bejgli


"Gyerek iskolás lett, szépen tanul..."

Hisz még a Jézuskában? Tök jó, segítsen neki kidíszíteni a házat, szegényke biztos rettentően elfárad, mire a világ összes házát végigjárja.

Nem hisz benne? Tök jó, segítsen a megfáradt anyjának :D


"karácsonykor lesz a 39.szülinapom ami senkit sem érdekel"

Mert kellett neked karácsonykor születni. Nekem meg a két ünnep között :DDD

Komolyan, felfogás kérdése. Nekem spec az az ajándék, ha nem kell sütit látnom és emberek közé menni. Helyette a névnapomat tartom, olyankor egyébként is jobban ráérnek az emberek.


"elmegyek és veszek magamnak egy csomó csajos cuccot ami feldob"

Csak ésszel, mert aztán meg bűntudatod lesz, hogy mennyi pénzt elvertél! Inkább vegyél egy jó könyvet (is), az legalább hosszútávon kikapcsol! ;)


Szilveszterre meg rendelj valahonnan egy hidegtálat!

2017. dec. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!