Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szerintetek érdemes lenne...

Szerintetek érdemes lenne neki Boldog Karácsonyt kivánni?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel megromlott a barátságunk és letörölt facebookról,de én szeretnék neki Boldog Karácsonyt kivánni.

Szerintetek írjak neki? :)



#fontos #karácsonyi üzenet
2017. dec. 24. 07:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Tegnap hasonló dilemmámat osztottam meg, csak én egy barátnőmmel kapcsolatban.

Végül írtam neki egy pár szavas ünnepi üdvözletet, eddig semmi válasz, és nem is reménykedem, de azért egy gesztust megért, hátha. A legrosszabb ami történhet, h nem kapsz választ. :)

2017. dec. 24. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát akkor majd irok neki,én sem fűzök hozzá sok reményt hogy visszaír de hátha.Köszönöm a gyors választ és Boldog Karácsonyt. :)
2017. dec. 24. 07:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Én csinàltam magamról és a kutyàmról egy képet, arra szerkesztettem egy boldog karàcsonyt feliratot, és azt küldtem el minden olyan ismerősömnek akivel nem talàlkozok az ünnepek alatt (munkatàrsak, régi sulis barátok stb).

Szerintem csinàlj valami hasonlót és küldd el neki. Ez olyan személyesen szemèlytelen, tudni fogja hogy nyilván nem ő az egyetlen akinek elküldted, de mégiscsak van valami oka hogy neki is elküldted.

2017. dec. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Válaszoltak?
2017. dec. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen válaszolt. :)
2017. dec. 29. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!