Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ki várja, és ki nem várja az...

Ki várja, és ki nem várja az idei karácsonyt? Miért?

Figyelt kérdés
2017. dec. 23. 11:45
 1/4 anonim válasza:
Szerintem a karácsonyt mindenki várja, vagy szereti a hangulatát. Legtöbben azért, mert végre kivehetik a szabadságukat vagy legalább kapnak pár szabad napot. Az iskolákban is szünet van és akik megtehetik sok kaját csinálnak és ilyenkor legtöbben valami (számomra ahogy idősödök egyre érthetetlenebb indokkal) extra mennyiségű kaját esznek. Nálunk is készülnek a sütemények, de igazából el lennék egy paprikás krumplival is. Ez is csak egy újabb indok arra, hogy dőzsöljenek az emberek, mert "elfáradtak az év végére". Ha kicsit mindenki túl lépne ezen a számvetésen, hogy eltelt egy év és inkább azt nézné, hogy ugyan olyan napra virradt ma is, mint máskor csak éppen ünnep a neve akkor talán más lenne. A pihenést nem év végi mértéktartás nélküli dőzsöléssel töltené, hanem minden napot úgy használna ki, hogy minél jobban élvezhesse. Ettől függetlenül a nagy veszekedések ugyan úgy kirobbanhatnak karácsonykor vagy épp március 1-jén is. Nincs különbség szerintem. Gyerekek hisznek a jézuskában, ajándékozni meg bármikor lehet, főleg ha szükség van rá.
2017. dec. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én várom is, meg nem is.

Amiért nem várom azt azért nem mert jönnek a rokonok 25-én, és én nem csípem őket, csak zabálni jönnek, jópofiznak, aztán sírnak mennyire rossz nekik minden és ez elveszi az ember maradék életkedvét is. A másik az hogy már egy ideje nincs párkapcsolatom és nekem nagy vágyam egy közös karácsonyozás a szerlememmel ha lenne, de nem tudom miért, de valahogy vágyok rá.

Amiért pedig várom hogy együtt végre a szűk család, nyugalom van, nem kell rohanni sehova, nem kell mennem dolgozni kettő hétig amire szintén nagyon vágytam, főleg hogy a nyári szabimat sikeresen elszúrták....

A karácsonyi plusz pénzem is megkaptam és legalább nem egy rossz összeget. Amit még várok hogy 27-én lesz a céges buli, amikor végre azokkal a kollégákkal is picit el lehetek akik már egy ideje nem a műszakomban dolgoznak, meg persze a Szilveszter amit várok, mert akkor láthatom végre a gyerekkori legjobb barátomat aki már 4 éve Ausztráliában él, neki bejött az élet, és a négy év alatt most először jött haza látogatóba és megbeszéltük hogy közösen Szilveszterezünk.

2017. dec. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Már nem várom, mert már itt van.
2017. dec. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kulonosebben nem varom...az ajandekok mar reg nem izgatnak,a tobbi meg csak gond,a keszulodes,fozes sutes stb.Na meg pl.ma is ejszakara megyek dolgozni.Ahogy ram kerul a sor...nalunk nincs olyan hogy 3-4 napig az egesz csalad otthon van...
2017. dec. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!