Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Miért visel meg minden évben,...

Miért visel meg minden évben, hogy vége a karácsonynak?

Figyelt kérdés

Úgy imádok készülődni az ünnepekre, mindenkinek megvenni az ajándékokat, kidisziteni a házat,feldíszíteni a karácsonyfát. Aztán mikor eljon a karácsony este kicsit mindig szomorú leszek, mert talán a keszulodest szeretem a legjobban.De amikor Teljesen vége az egésznek az mindig úgy elszomorit, hogy újra olyan monotonak lesznek a hétköznapok. Mindig azt mondták, hogy csak addig van így ameddig kicsi vagyok, utána stressz és rohanas az egész, de nekem nem. Pedig a mostani Karácsony tényleg elég rosszul alakult, de kihoztuk belőle a legjobbat. Utálom, hogy annyira készülünk rá és olyan gyorsan vége.

20/L


2017. dec. 25. 13:37
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem az a baj, hogy nem tudod élvezni maga a karácsonyt. A készülödést élvezed, de a karácsonyt nem. Ha élveznéd a karácsonyt is akkor ma a karácsony elsö napján nem ilyenen gondolkodnál, hanem még élveznéd azt. Majd max január 2-án írnád, hogy sajnos vége...


Kapcsold ki a gépedet, a telodat, és élvezd a karácsonyt. Kérdzed meg anyádat milyen filmet akar veled nézni, menjetek el sétálni, puzzelezzetek, társasozzatok, rajzoljatok....

2017. dec. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha nincs probléma, akkor csinálni kell rögtön, ugye? :)

Karácsony nélkül is lehet együtt lenni, házat dekorálni a szezonnal megfelelően ésatöbbi.

2017. dec. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ugye vágod, hogy még mindig karácsony van?
2017. dec. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Örülök ha vége! Ilyenkor mindig tele a ház vendégekkel nem tudok a párommal kettesben lenni.Mondjuk ő aztán ilyenkor nem is akar velem lenni.Mert hogy a karácsony nem arról szól együtt legyünk úgy. Sztem meg a szeretet erről (is) szól.
2017. dec. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
42%

en szamolom visszafele az orakat december 27 reggelig

ez a harom nap az evben amit tul kell elnem, a legrosszabb harom nap, utalom

szerencsere tul vagyunk a felen

2017. dec. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 szántóvető ***** válasza:
hát igen.ráadásul a következő kari nagyon soká lesz.lehet hogy meg se éred és ez volt életed utolsó karácsonya.szóval használd ki a lehetőséget és tölts sok időt a karácsonyfa körül a szeretteiddel.
2017. dec. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, nincs abban semmi furcsa, ha közös, nagy ünnepek után, van egy ilyen érzés az emberben, de azért Karácsony után sem áll meg az élet.
2017. dec. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem az van, hogy baromi sokat vár a karácsonytól az ember, és lényegében maga ez a három nap nem egy nagy durranás.

Én várom már, hogy karácsonynak vége legyen (szerencsére már csak egy nap), de utána jön a január, a legutáltabb hónapom:(((

2017. dec. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A karácsony "csodája" inkább a kicsi gyermekeké (no meg talán a gyermeklelkű felnőtteké is...?!)
2017. dec. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Ne aggódj, ezzel én is hasonlóan vagyok :D

24 F

2017. dec. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!