Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » 90 nap és karácsony, ti már...

90 nap és karácsony, ti már néztek ajándékot?

Figyelt kérdés
Szerintetek is érdemes most elkezdi az ajándékokat vásárolni/keresgélni?

2018. szept. 25. 16:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, magamnak :D
2018. szept. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
25%
Nem, nem is fogok. Nálunk a karácsony másról szól.
2018. szept. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Még nem néztem, de lehet elkezdem. Ezer éve nem voltam anyámékkal és öcsémmel sehol nagyobb kiránduláson. Nyaralni is utoljára vagy 15-20 éve voltam kisgyerekként velük. Így lehet befizetek egy jobb utazást.
2018. szept. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
25%
Hál istenek nálunk a karácsony már régen nem arról szól, hogy sokszor értelmetlen ajándékokat vásároljunk. De csak azért várom mert pont akkor fogok utazni Ausztráliába..
2018. szept. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
38%

Nálunk nem a nagy ajándékozás a lényeg. Csak vmi jelképes, vagy amire tényleg szükség is van otthon. Elgondolkozni szoktam rajta, vagy ha vmi szembejön. De alapból december 20 után szoktam venni. Addig advent es karácsonyi előkészületek.

Bocsi, de hogy jött ki a 90 nap. Nálatok novemberben van a karácsony?

2018. szept. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
23%

Bocsi 60 napra gondoltam! Pedig igen 90.

Ilyenkor sütilistét, menütervet meg ilyedmit kezdek csinálni.

2018. szept. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Én már nézegetném, de csak jövőhéten látom meg.

Nekem már az nagy ajándék lesz, ha nem kell dolgoznom.

2018. szept. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk családban már csak a gyerekek kapnak ajándékot + legjobb barátnőim. Így összesen 2+2. Én már beszereztem az ajándékokat + nyári nagy leárazásban magamnak is megvettem az idei bolondos karácsonyi pulcsit :)
2018. szept. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Még nem vettem semmit, de már körvonalazódik hogy kit mivel fogok meglepni :)
2018. szept. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Azt üzenem a nyekergőknek, hogy hála istennek, nálunk az ajándékozásról IS szól az ünnep, mely ajándékokat odafigyeléssel és szeretettel választunk ki.


Sőt, hála istennek, már ilyenkor kiválasztjuk azokat, hogy ne kelljen azon hisztériázni decemberben, hogy tömeg van a plázában és milyen rettenetes dolog ajándékokat vadászni.


Tovább megyek: az ünnepi ételek elálló vagy mélyhűthető ételeket is megvesszük, apránként, az ősz folyamán. Így azon sem kell vekengeni, hogy nagy a kiadás meg sokat kell cipekedni, és a többi.


Így, hála istennek, decemberre már csak az ünnepi hangulat élvezet marad, a forralt bor, a sült gesztenye, a karácsony vásárok hangulata, a dekorálás és a sütisütés.

2018. szept. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!