Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Milyen lesz idén a karácsonyfá...

Milyen lesz idén a karácsonyfátok?

Figyelt kérdés

Luc?normand?ezüst?

Milyen színeket képzeltetek el a díszítésnél?

Szaloncukrot raktok a fára vagy csak a fa alá egy tálal?



2018. szept. 13. 00:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%
Műfenyő szalmadísszel, kevés szaloncukorral. A fa alá nem tálalok semmit.
2018. szept. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Normand. A luc nagyon gyorsan hullik. Az ezüst gyönyörű, de nagyon nehéz díszíteni, mert iszonyatosan szúr. Szaloncukrot tálba teszek, de nem a fa alá, hanem az egyik asztalra.

A díszek teljesen színesek. Már pár éve ilyen. Nem tetszik már az, hogy egy-két színárnyalat legyen csak rajta. Sima színes gömbök mindenféle színben. És ehhez vettem érdekesebb formájú díszeket és mintás gömböket.

2018. szept. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
30%
Semmilyen, esetleg műanyagból való. Cukorbeteg vagyok, nem eszem szaloncukrot. Vallásos nem vagyok, gyerek nincs. Akkor minek?
2018. szept. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Élethű műfenyőnk van.

Kék és bronz színű díszek lesznek rajta.

Szaloncukor a tálban alatta.

2018. szept. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
69%

3

Azért, mert az önnepek választják el a hétköznapokat egymástól és tagolják az évet. Mert az ünnepelni tudás képessége egy fontos emberi tulajdonság, mely teljessé teszi az életet.


Kérdező: 3 méteres, amerikai filmbe illő fánk van, amit meg kell fognod, hogy ne eredetinek hidd. Ez azért fontos, mert január végéig áll nálunk, és szeretjük, ha az utolsó nap is olyan szép, mint az első napon.


Mivel számos koszorú, fenyőgirland és adventi koszorú is van a házban, a fenyőillat adott.


A színek: matt éjkék, elefántcsonttal. Kizárólag üvegdíszekkel, és rengeteg, törfehér világítással.


Szaloncukrot a desszertes asztalra szoktunk tenni.

2018. szept. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Igazi. Lucfenyő. Nem baj, ha hullik, úgy szeretjük. Teszünk rá szaloncukrot, meg alá is. A díszítést mg nem tudjuk, lehet, horgolt díszek lesznek az idén.
2018. szept. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
4%
Idén el szeretnénk utazni karácsonyra, úgyhogy valószínűleg nem lesz fánk. (Nem törődsz a családoddal és társai beszólásokat mellőzzük, egyrészt nem ismertek minket, hogy ítélkezzetek, másrészt nekünk nem csak 3 napig fontosak a rokonok, az év többi részében is találkozunk rendszeresen).
2018. szept. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Ezüstfenyő lesz szerintem, tavaly volt normann-fenyő. És megy rá szaloncukor, habkarika, díszek, csillagszóró, angyalhaj és műhó is :)))))))
2018. szept. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
71%

7

Nehéz lehet neked, hogy azonnal támadsz.

2018. szept. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%

Nem nehéz egyáltalán, csak lassan évtizedes gyakorizóként elmondhatom, hogy ez egy általános reakció a hasonló típusú válaszokra a lepontozással együtt, amiből igencsak elegem van.

Amúgy meg nem tudom, mit pörögsz. Nem inged, nem veszed magadra és kész.

2018. szept. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!