Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Tudom, hogy mèg 2 hónap van...

Tudom, hogy mèg 2 hónap van karácsonyig, de mègis mit vegyünk azoknak, akiknek megvan mindenük?

Figyelt kérdés
Apósom és anyósom egyszerű, falusi emberek. A munka utàn a kertben tevèkenykednek, àllatokat tartanak. Minden èvben nagy fejtörèst okoz, hogy mit ajàndèkozzunk nekik. Mindenük megvan, amire csak szüksègük van. Az állatok miatt se mennènek el wellnessezni. Nem is nagyon szeretnek kirándulni sem. Az elmúlt években minden ötletünket ellőttük, idèn szerintetek mit lehetne adni nekik?

2018. okt. 23. 22:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
54%
Nagyon semmit sem lehet csak állandó fogyasztási cikkeket tusfürdő parfüm stb...
2018. okt. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
86%

Csináltassatok képet nem tudom van e unoka, ha van lehet róla.

Esetleg a kertimunkahoz eszközük ami nincs, vagy már régi. Utalvány a praktikerbe vagy obiba .

Virágok,kerti bútor vagy diszek .

Ha ezt szeretik csinálni akkor ebben a temaban gondolkodnek. Utalvánnyal nem nyúltok mellé.

2018. okt. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
30%

Soha ne adj senkinek karácsonyra tusfürdő+parfüm combót, mert azt csak hagy ne mondjam kik adnak..


Kifizetni nekik pl. az éves tüzelőjüket és oda is vitetni nekik.Felvágva. Ez ajándék, egy vidéki embernek..ha nehezebbek a körülményeik.

2018. okt. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
79%

#3 én meg csak haDD* ne mondjam hogy kik nem képesek helyesen se írni.

semmi baj a tusfürdő sampon féle cuccokkal, nem is értem miért lett leszavazva az első. olyan dolgok ami mindig kell úgyis, és sablon ajándék szóval bárkinek jó. aki nem igazán érdekel annak én is mindig azt veszek.

2018. okt. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
41%
1. Vagyok köszönöm 4 es
2018. okt. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
74%
Kesztyűt, kimondottan kertészkedéshez valót. Virágtápot.
2018. okt. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
60%
Vázát, ha szoktak a lakásban virágot tartani.
2018. okt. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
7%
Vegyél egy csomag budipapírt, az mindig jól jön. :D
2018. okt. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
86%

Én örülök ha tusfürdőt kapok. Mert ilyenkor mindig valami luxus, különlegeset kapok amit magamnak nem veszem meg (mert nem olcsó) de jól jön amikor kapok.

Ahogy örülök annak is ha illatosított gyertyákat, vagy lakásban használható illatosítókat kapok. Elég drágák azok is.

2018. okt. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
3-as: Kik?
2018. okt. 24. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!