Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 4 hónap alatt fogytam 9...

4 hónap alatt fogytam 9 kilót. Jó ez az ütem, vagy túl lassú? Karácsonyig még van esélyem 2 kiló mínuszra?

Figyelt kérdés
Szülés után 1 évvel vagyok, sporttal és életmódváltással csinálom. Mit gondoltok? Jobban is mehetne, ugye?
2011. nov. 29. 10:33
 1/9 komasa ***** válasza:
Szerintem nagyon jó ez az ütem! Vagy sietsz valahová?:) Ha így folytatod, a strandszezonra lemegy még 12-13 (feltéve, ha akarsz még fogyni, vagy van miből). Karácsonyig simán meg simán ledobhatsz 2 kilót. Szerintem nagyon jól csinálod! Gratulálok!
2011. nov. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
teljesen jó, és van.
2011. nov. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, még van miből fogynom. Csak olvasgatom itt a kérdéseket, és olyanokat írnak, hogy egy hónap alatt lemegy 10 kg pl. az update-el. Nekem ez olyan hihetetlen. Ezért bizonytalanodtam el.
2011. nov. 29. 10:56
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha ez megnyugtat, nekem kb. fél év alatt ment le ennyi. Szóval nagyon jó vagy. :)
2011. nov. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen az update-tel lemegy 10 kiló 2 hónap alatt,nekem is lement,de ha már megettem valamit ami kicsit is hízlaló volt,egyből felugrott 2 kiló,aztán mikor már hányingerem volt a sok zsír és cukormentes ételtől,szépen visszajött mind. Nagyon jó hogy te nem kapkodsz és ne legyél türelmetlen,mert ugye számtalanszor hallani lehet hogy nem szabad gyorsan lefogyni,mert ugyanolyan gyorsan visszajön a duplája!Szerintem ez a havi 2 kiló nagyon jó,így se a szervezetedet nem terheled,és nem is fognak hirtelen visszaszaladni rád a kilók.Ha így haladsz nyárra már nagyon csinos leszel,hány kiló vagy most?
2011. nov. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, update hülyeséggel ne foglalkozz..

tulajdonképpen a fogyási "módszerek" intelligenciához köthetők. te abban a kategóriában vagy, ami "értelmes ember"-nek is nevezhető szakmai szlengben, és zsírt adsz le, egészségesen stb.

a többit nem részletezném, hidd el nem érdekel, és nem is érnek meg annyi törődést mint amit így is kapnak.

2011. nov. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem 3,5 hónap alatt 6 kiló, szóval teljesen jó az ütem. legalább tuti tartós lesz :)
2011. nov. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak gratulálni tudok, akárcsak a többiek:) És végre egy értelmes ember! Ilyenkor jóleső érzés fog el, mégis van értelme annak amit itt sokan szeretnének megértetni a fogyni vágyókkal!
2011. nov. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszi a biztatast mindenkitol! Ebben az utemben tervezem a tovabbi fogyast, mielott jonne a masodik gyerkoc. Sok sikert nektek is!
2011. nov. 29. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!