Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Tudom, hogy mèg 2 hónap van...

Tudom, hogy mèg 2 hónap van karácsonyig, de mègis mit vegyünk azoknak, akiknek megvan mindenük?

Figyelt kérdés
Apósom és anyósom egyszerű, falusi emberek. A munka utàn a kertben tevèkenykednek, àllatokat tartanak. Minden èvben nagy fejtörèst okoz, hogy mit ajàndèkozzunk nekik. Mindenük megvan, amire csak szüksègük van. Az állatok miatt se mennènek el wellnessezni. Nem is nagyon szeretnek kirándulni sem. Az elmúlt években minden ötletünket ellőttük, idèn szerintetek mit lehetne adni nekik?

2018. okt. 23. 22:15
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben, bár nem vagyok híve, de egy doboz finomabb, karácsonyi házisüti kíséretében egy barkácsáruházi utalványt adnék nekik.
2018. okt. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Ha szeret sütit sütni a hölgy, akkor javaslom a zila tortaformákat, a férfinek pedig pl.egészséget védő csomagot, amiben van tökmag,ginko,stb..
2018. okt. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
illetve mindkettőnek több hónapra való multivitamin csomagot
2018. okt. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
35%

A tusfürdő csomagot SENKI nem szívből adja (hacsak nem valami extra márka, pl. TBS, Lush, L'Occitane, stb.), hanem mert olcsó és kézenfekvő, mondván 'úgyis elhasználja'. Szerintem ennyi erővel egy csomag zsepit vagy budipapírt is lehetne venni, netán egy kiló sót. Most komolyan, egy kiló kenyér is olyan mint egy Dove szappan...elhasználom és újat veszek mert kell.

Karácsonyra azt szép adni ami az illető vágya de nem feltétlen venné meg magának. De ez a tusfürdő+deo csomag az Auchanból pont azt tükrözi, hogy "fingom nincs minek örülnél de kedvem sem volt ezzel időt tölteni, na meg áldozni sem akartam rád szóval nesze fürdeni úgyis szoktál."

2018. nov. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!