Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Karácsonyi ajándék egy fél...

Karácsonyi ajándék egy fél éves kislánynak?

Figyelt kérdés
A kislányom karácsonykor lesz fél éves, és teljesen tanácstalan vagyok mivel lephetnénk meg. Ő még nyilván nem fogja fel, hogy mit kap, vagy mi egyáltalán ez az egész felhajtás, de ettől függetlenül természetesen Neki is hoz valamit a Jézuska 😊 mindene megvan, pihenőszék, hinta, játszószőnyeg stbstb. Etetőszéket kap a dédijétől. Kitaláltam, hogy veszünk Neki egy szánkót, de a férjem lehurrogott, hogy még ülni sem tud, minek neki szánkó. Ha van valakinek jó ötlete ne tartsa magában 😊

2018. okt. 27. 22:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Értem én, hogy a szemed fénye a pici, és ez így van rendben. De karácsonyi ajándék fél évesnek valahogy bizarr. Elég a biztonságos szerető környezet, ölelés, és örül ha akkor alhat amikor akar, lemegy a szájacskáján enni/innivaló aminek pár hónaposan kell, kijön alul az, aminek csak ki kell jönnie, és száraz a popsi a pelenka alatt.
2018. okt. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

Hát az ajándekot inkább magatoknak meg a családnak veszitek, nem neki még. De a szánkó sem rossz ötlet. Bár a hó mennyire fordul elő az kérdéses. De ha nagyobb lesz, akkor legalább már meglesz a szánkója.

Vmi plüssállatka. Vagy egy könyv, amibe beleírjátok mikor kapta, s a későbbiekben jó lesz neki visszaolvasni, mikor ajándékozták meg vele. Nekem van ilyenem.

2018. okt. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kislányom egy FhiserPrice-os Kutyust kapott, ami énekel ha megnyomod a kezét-lábát. Másoktól pl olyan játékot,ami késöbb lesz jó. Ezeket eltettük- késöbb meg most nagyon jól jöttek.
2018. okt. 28. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Vehetenél neki valami karácsonyit.Ruhát,mesekönyvet.(pl:Kipp-kopp karácsonya).Plüsst vagy egyéb játékot.Meg lehet csináltatni névre szóló karácsonyfa gömböt.Bár az csak később lenne érdekes neki.De szerintem a szánkó is jó ötlet,az később is jó lesz.Meg van amelyiken van kis ülés,hogy pici gyerekeknek is jó legyen.
2018. okt. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Norman Bates ***** válasza:
100%
Szia, babam most 6 hos, vna neki talan setagolyo a neve? Gurulgat magatol meg zenel, azt imadja, maszik utana. Zenelos vilagitos dolgokert nagyon oda van, lehet te babad is orulne ilyesmiknek.
2018. okt. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%

A szánkót korainak tartom, főleg, hogy milyen ritkán van hazánkban hó, bár ez országrészfüggő is erősen.

Plüssállatka vagy ilyen hajtogatós mesekönyv vagy egyéb efféle szerintem jó lenne, ezekből soha nem lehet túl sok :D Nem kell nagy, értékes dolog, neki úgyis mindegy, úgyis megveszitek, amire szüksége van...

2018. okt. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hajtogatós mesekönyv, plüss állatka. Ilyenkor (enyém is úgy volt, hogy karácsonykor volt hat hónapos), elég ilyen jelképszerűség. Mivel még egy kisbaba lényegében. Amikor már tudni fogja, hogy mi ez, akkor lesz majd érdekes az ajándékozás:)
2018. okt. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
én megértelek, unokahugim még két hónapos se lesz karácsonykor (most fog születni), de már annyira vennék neki mindent :D
2018. okt. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen fischer price játék. Nagyon sokféle van! És félévesen igenis már nagyon fog tetszeni neki a sok fény, illat, szín. Az én kislányom 7 hónapos volt karácsonykor, a szüleimtől egymásra rakható puha építő kockákat kapott, nagyon tetszett neki,illetve amivel még sokáig játszott, azok egymásba rakható kis műanyag poharak voltak. Imádta!
2018. okt. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Naná, hogy kaphat. Nem is értem, miért ne kaphatna. Az én babám tavaly karácsonykor három hós volt. Pl. dömpert, hintalovat is kapott, amivel öt hósan már játszott, szóval jöhet az a szánkó nyugodtan.

Amúgy a Fisher Price jó, jó, de azért ez már csak a márkáról és a megfizettetéséről szól.

2018. okt. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!