Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Milyen ajándékot vegyek az...

Milyen ajándékot vegyek az BFF-emnek?

Figyelt kérdés

13-16 év körül gondolkozz. Egy csajos lány, de szeret focizni. Festeni nem festi magát, max. szempillaspirál. Parfümömre is gondoltam már. Karácsonyra szeretnék neki venni valamit, de normális ötletem még nincs :D

Segítsetek :)



2018. nov. 11. 14:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi nem kötekedésből kérdezem csak... minek vennél ajándékot 17 embernek?

Ha ennyi embert kéne megajándékoznom pl a kollégákat szoktam ez kb 5-6 ember én csak mindenkinek veszek egy finom illatú kézzel készitett szappant és kész, csak annak veszek egyedi ajándékot aki nagyon közel áll hozzám. Ez a pénztárcádat is nagyobb biztonságban tartja meg úgy amblokk logikusabb is. Nem vagy te jézuska hogy mindenki egyedi kivánságát valóra váltsd.


Ne érts félre nem kötekedek, igen szép dolog tőled hogy mindenkit személyre szabottan szeretnél meglepni de ez már egy kicsit sok önmagaddal szemben is.

2018. nov. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
#11 igen-igen,igazad van, persze :D nem is akartam azt a 16 embert meglepni stb :D csak nem tudom... Ajj. Egy párat. Aza baj, nalunk sok jófej van :D azt' ha a Béla nem kap ajándékot, a Mari meg igen, akkor a Béla szomoru lesz (:DD remelem erted a lenyeget) na mind1
2018. nov. 11. 22:03
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
persze értem én anno a suliban nekem is dilemmám volt hogy kit ajándékozzak, ki érdemli meg igazán, hogy csináljam hogy senki ne bántódjon meg a végén stb. erre a megoldás a privát ajándékozás. Add oda neki egy privát pillanatban és mivel jóbarátok vagytok gondolom még az is belefér ha esetleg megkéred hogy ne dicsekedjen vele sokat mert nem szeretnéd ha mások megbántódnának.
2018. nov. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
:D wao. Es most van az a pillanat, mikor igazan hulye embernek erzem magam :DD hogy nekem ez miert nem jutott eddig eszembe.. Kosziii
2018. nov. 11. 22:24
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincsmit! :)
2018. nov. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!