Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Legjobb karàcsonyi ajándèk?

Legjobb karàcsonyi ajándèk?

Figyelt kérdés

Imádok ajándékozni, legyen szó karácsonyról, szülinapról stb.. biztos, hogy anyukámtól örököltem, Ő mindig a tökéletes ajándékkal lepett meg, pedig SOSEM kérdezte előtte, hogy minek örülnék :) egy ideje gondolkodok màr a szeretteim ajándékain, kíváncsi vagyok (korral és nemmel ha lehet) hogy nektek mi volt az eddigi legjobb és legrosszabb ajándékotok:)


Nekem a legjobb: 12évesen kaptam egy mp3-at. Akkoriban nagyon új és elég drága dolog volt, elsírtam magam amikor megláttam:)


Legrosszabb: nagynéném nekem adta a hajvasalóját (egy ideje már nem használhatta, vastagon ült rajta a por/hajszálak) nincs baj a továbbajándékozással, csak jól esett volna ha legalább letörölgeti és becsomagolja:)



2018. nov. 16. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:
27%
Ez a hajvasalós sztori eléggé felhúz.
2018. nov. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én a kolléganőmnek vettem szamos marcipánt díszdobozban meg 3 pár színes adidas zoknit (ezt szeretett volna), és mellé egy bögrét amiből instant levest ehet. Mindezt dísztasakban, szóval ahogy illik.

Amit én kaptam: egy pingvines felső a new yorkerből, new yorker-es zacskóban, rajta volt az árcédula és azon pedig a sárga matrica: 1500 ft. Tehát leértékelt, és még rajta is hagyta. Rosszul esett és szóvá is tettem neki, hogy egyébként ha egy tábla csokit ad annak is örültem volna, de így... árcédulával, zacskóban odabszva...és nem 16 éves voltam, hogy pingvines felsőt hordjak hanem 30. Erre neki állt feljebb, hogy nekem semmi nem jó és nem lehet nekem örömet okozni. Azóta egyetlen kollégát sem lepem meg semmivel és semmit a világon nem fogadok el, egy szelet sütit sem.

2018. nov. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Legjobb: amikor megkaptam a Harry Potter utolsó részét. Teljes lett a sorozat itthon, már rég vágytam rá.

Legrosszabb: szülinapomra kaptam, egy darab lufi kibontott csomagolásban. A magyarázat az volt, hogy a gyerekei tesztelték, jók-e.

2018. nov. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!