Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit kérjek karácsonyra?

Mit kérjek karácsonyra?

Figyelt kérdés

Ruhákat esetleg?d

Édességet ilyenkir nem akarom tudom higy még 6 hét van karácsonyig

Twister talán de nem vagyok biztos benne,tu mjt ajánlanátok 17/L minden évben kaptam ajándékot mkst is akarok de semmi ötletem nincs,mit kérjek?


2018. nov. 16. 19:00
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
És még annyi hkgy mamámnak meg papámnak mit adjak?
2018. nov. 16. 19:03
 2/11 anonim ***** válasza:
53%

Kérj egy rotációskapát, olyat még biztos nem kaptál. Metál fényűt, méregzöldet.

Mamádnak egy húsevő növényt, papádnak meg egy tésztaszaggatót vagy szárított zellerszárat.

2018. nov. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Csak ilyen ne legyen a gyerekem soha.
2018. nov. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
Egy nyelvtan könyvet.
2018. nov. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
39%
Szebb jövőt
2018. nov. 18. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Édességet ilyenkir nem akarom tudom higy még 6 hét van karácsonyig" Ezt nem igazán értem.

Ha eddig kaptál ajándékot,akkor most is fogsz és nem azért,mert kérsz valamit.Ha ruhára van szükséged kérj azt a twister jó ötlet.Ha semmire nem vágysz igazán,akkor ne kérj semmit és tényleg meglepi lesz amit majd kapsz.

Mamádnak vehetnél valami krémet,tusfürdőt.Ha szeret sütni,akkor ahhoz valamit.

2018. nov. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Kedves

1.nagyon köszönöm

2.mi van?!,telón vagyok,nehéz nekem még így írni,a beszélőm meg nem mindig működik

3.bocs a helyesírásért

4.kösz a válaszod,úgy értettem még nincs karácsony de már közeleg és mi den évben kaptam mert adtak és most is fognak de engem 13 14 korom óta megkérdeznek tetszike amit venni akarnak ,vagy ha ők se tudják mit vegyenek nekem megkérdezik ,


de tudom higy a szüleim adják az ajándékot,hat könyörgöm!ilyen nincs többe nem irik ki kérdést,törlöm az oldalt kidobom a telefonom,megölöm magam mert már idegesít hogy minden kérdésnél csak gúnyódnak kész,vége pont.

2018. nov. 18. 12:57
 8/11 anonim ***** válasza:
A most is akarok kapni résszel sztem kissé félreérthető lett a kérdésed.De így már teljesen más a dolog.Én tavaly kaptam egy nagyon fini desszertet és már,akkor mondtam,hogy idén is olyat szeretnék.Ezért volt fura nekem az édességes mondatod.Én a nasinak meg a fürdőcuccoknak örülök nagyon.Nemtom te,hogy vagy velük.Ha nagyon nincs ötleted,akkor kérj kupont amin utána tudsz cipőt,ruhát akármit venni.A nagyszüleidnek csináltathatnál egy saját fotós naptárt.
2018. nov. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha hülye kérdést írsz ki, hülye választ kapsz. Ez van. Te tudod, hogy mire van szükséged, nehogymár ezt se tudd eldönteni.

"törlöm az oldalt kidobom a telefonom,megölöm magam"

Na pont ettől vagy még szánalmasabb, hogy öngyilkos akarsz lenni egy kérdés miatt. 17 vagy, viselkedj is úgy és hagyd ezt az önsajnálatot meg fenyegetőzést.

2018. nov. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
😛😛😛😛😛😛😛😛😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝
2018. dec. 23. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!