Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit kérjek karácsonyra?

Mit kérjek karácsonyra?

Figyelt kérdés

A szüleim szinte minden nap megkérdezik, hogy mit szeretnék kérni karácsonyra, én pedig minden nap azt válaszolom, hogy semmit, köszönöm, mert mindenem megvan amit már régebb óta szeretnék. Erre mindig azt mondják, hogy aranyos vagyok, de azért megkönnyíteném a dolgokat, ha el tudnám mondani, hogy mit szeretnék. Amúgy nagyon aranyosak, amikor ezzel így elém állnak.:D Szerintetek helyén lenne, ha valami "élményt" kérnék karácsonyra? Pl. közös jégkorizás, vagy mondjuk karácsonyi vásár, esetleg valamiféle kisebb utazás?:) Válaszokat köszönöm!:)

14/l



2017. dec. 3. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk egy bécsi adventi kirándulás? Vagy akár egy belföldi wellness hétvége pl. Szilvásvárad, Lillafüred. Közös családi élmény.
2017. dec. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bécsbe nem szeretnének menni, mondván, hogy a magyar vásárok szebbek. Egyébként a wellness jó ötlet, de nem kedvelem túlságosan az ilyen helyeket...de akkor egy valamilyen családi program jó ötlet, ugye?
2017. dec. 3. 15:07
 3/6 anonim ***** válasza:
egy közös élmény a családdal a legjobb ötlet, ha mindened megvan - azt kérném
2017. dec. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Valóban jó ötlet, csak nem tudom milyen program lenne a legjobb.
2017. dec. 3. 15:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Pl egy teljes nap valami welness fürdőbe? Együtt a családdal:) Ezeken a hideg napokon nagyon kellemes:)
2017. dec. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én is így vagyok vele. Nagyon nincs szükségem semmire. Legalábbis olyan nincs amit meg tudnának venni.

De gondoltam én is valami ilyesmire hogy korizás

14/L

2017. dec. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!