Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Minek kell erőltetni a karácso...

Minek kell erőltetni a karácsonyi húzást, ha épphogy megvan a többség?

Figyelt kérdés
Szerintem ezt azt mutatja, hogy már nem igazán van rá igény. Igen, én is ellene szavaztam. Nem lustaságból, hanem mert már nem látom értelmét. Nincs kedvem a 60. karácsonyi bögrém is megkapni. Nem tartom fairnak, hogy vki lustaságból letud egy "jó lesz ez" típusú ajándékkal, mikor facebookon kb két kattintással megnézhetné az érdeklődési köröm.

2018. nov. 19. 21:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem ez egy nagyon szep dolog. Pedig en kb mindig rossz ajándékot kaptam. Két kivételtől eltekintve. De szeretek adni, bármit is kapok én!

Ha megvan a többség, akkor megvan! Ilyen a demokrácia!

2018. nov. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Azért amikor nőként kapsz egy félig használt férfi dezodort, akkor elmegy a kedved. (és nem poénból, hanem ilyen szinten nem érdekli). És így inkább adjon csak csokit.

De amúgy az ezredik bögrét sincs kapacitásom tárolni.

2018. nov. 19. 22:23
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Már kaptam egy darab csokit, sampont és dezodort, autóba való plüsskockát, rózsaszín állatkás fülbevalót (ami egyáltalán nem passzol hozzám), egy darab gyertyát, mikulásos mécsest. Mert pont rossz emberek húztak ki. Ettől eltekintve imádom a karácsonyi ajándékozást. S mindig kiteszek magamért.
2018. nov. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
Ötlet: ajándékozd tovább az ezernyi bögrédet! (Egy ismerősömtől minden evben kapok, úgy, hogy nem használok bögrét.)
2018. nov. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Gondoltam rá, de az nem bunkóság? Vagy úgyse emlékszik rá az illető?

Az adással nekem sincs gondom, szívesen keresgélek, mert nekem fontos, hogy örömet okozzak.

2018. nov. 19. 22:44
 6/15 anonim ***** válasza:
95%

Hát szerintem nincs baj vele, ha továbbadod. (Ha nem annak, akitől kaptad.)

Én is szeretek adni. Szóval inkább nem foglalkozok azzal, mit kapok. Csak azzal, mit adok. Szerencsére kétszer jól jártam a kapott ajándékkal is. (Azokat tényleg odafigyeléssel adták.)

2018. nov. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%
Én se szeretem, se a keresgélést, amikor kifogok egy olyan embert, akiről fogalmam sincs minek örülne, csak stresszelek rajta, hogy jó legyen, titoktartás már nincs, kb mindenkintudja mindenkiről hogy kit húzott, és általában én is elég rosszakat kapok, mivel nem nagyon ismernek közösségben, szóval ja, rühellem. Sajnos a demokrácia ilyen, undorító ez a liberalista hozzáállás, diktatúra kéne ide.
2018. nov. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Azért vmi minimális kreatívság szorulhatna az emberekbe. Facebookon ott vannak az infók, vagy akár barátoktól is lehet érdeklődni. De igen, nálunk is kb fél perc alatt kiderül.
2018. nov. 19. 23:07
 9/15 anonim ***** válasza:
97%

8. Nálunk is volt, mit tudtunk. Bár mi próbáltuk megtartani. Persze pár ember tudta egymás között. (Konkrétan sosem tudtam, nem mondták ki húzott ki. Mégis sejtettem és beigazolódott.)

Sajnos vanak, akik nem is próbálkoznak.

2018. nov. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hogy milyen a közösség meg hogy ez az ajándékozós nap hogy zajlik.
2018. nov. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!