Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit ajándékoznátok egy 24...

Mit ajándékoznátok egy 24 éves lánynak?

Figyelt kérdés
Barátom testvéréről van szó. 24 éves, visszafogott, vallásos lány. Nagyon kedves, tanárnőnek tanul, szeret olvasni, de pontosan nem tzdom, hogy milyen könyveket. Utalványt nem szeretnék, az nagyon személytelen nekem. Valami apróságot szeretnék, de nem tudom mit. Parfümöt magamnak is tudom milyen nehéz választanom, az ízlését pont eltalálni... Ékszert nemigen hord, nem sminkeli magát.
2018. nov. 20. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

Könyvutalvány, vagy kérdezd meg a tesóját milyen könyvet szeret.

Illatgyertya, dísz(a vallásosok szeretik az angyalkákat vagy ilyesmit, tehát nem a sima díszre gondolok).

2018. nov. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Attól is függ hogy milyen vallássú, mert nem biztos hogy angyalkának vagy egyéb csecsebecséknek is örülne! (Saját tapasztalat, a mi vallásunkban nem értékeljük az ilyeneket!)

Bár fiú vagyok, de vannnak lánytestvéreim!

Ha szeret olvasni, az Ő témakörébe könyv az jó ötlet!

Esetleg fényképalbum, puzzle néhány ezres, Ő hozzá való díszpárna, Sapka-sál-kesztyű,pénztárca....

Vagy esetleg finoman puhatolózz a barátodtól, vagy Tőle hogy nem-e hiányzik neki valamilye aminek örülne!

2018. nov. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szép bőr tolltartó,szép tollal. Tanárnőnek való. Egy desszerttel... egyébként a sablonos desszert/virággal a lrgbiztosabb. Én a cserepes orchideának örülök a legjobban
2018. nov. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát, egy szép határidő napló tollal. Könyv, esetleg ha szeret sütni, főzni szakácskönyv.
2018. nov. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!