Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Nincs túl sok pénzem, és nem...

TERKAsztrid050109 kérdése:

Nincs túl sok pénzem, és nem tudom mit vegyek/csináljak anyukámnak Karácsonyra. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Anyukám 41 éves, én 13. Szereti a kézműves dolgokat, de nincs semmi korkrét ötletem, hogy mit tudnék neki csinálni/venni/rajzolni.. Arra már gindoltam, higy lerajzolom őt,meg a hugomat és bekereteztetem, de valószínűleg annyira nincs jó kézügyességem, hogy úgy nézzenek ki a rajzon, mint a való életben😂 a válaszokat előre is köszönöm

2018. dec. 12. 21:50
 1/8 anonim válasza:
100%
Esetleg kézműves szappan? Nagyon szép csomagolású kézműves szappanokat láttam itt-ott a városban. Ezek nem túl drágák és a csomagolásuk sokszor annyira szép, hogy ajándéknak tökéletesen megfelelnek. Én is ajándékok után nézelődtem ma.
2018. dec. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hivass elő egy jól sikerült családi fotót és vegyél hozzá egy keretet.

Esetleg fizess elő egy kézműves magazinra.

2018. dec. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Vannak ezek a telefonos alkalmazások, kiválasztasz egy képet a telefonodból, kiválasztod, hogy mekkora legyen és kinyomtatják vászonképre. Szerintem ez nagyon mutatós, bár most megnéztem neked, a legkisebb 20x30cm-s 4000ft.

De az is jó lehet, hogy előhívatsz egy kicsit nagyobb méretben egy családi fotót, vagy magadról meg a hugodról egyet ès veszel egy nagyon szép keretet hozzá.

2018. dec. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Photoshopban meglehet csinálni, hogy a képnek rajzolt hatása legyen ( [link] ), de ha bonyolultnak tűnik írj és szívesen megcsinálom. Esetleg apuddal/hugoddal közös ajándék? Pinteresten nagyon sok ötlet van pl. [link]

Vagy youtube-on is rengeteg dekor, varrás, origamis stb... Tutorial van (magyarul is).

2018. dec. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget 😊
2018. dec. 13. 21:57
 6/8 anonim ***** válasza:

A fotót egy bögrére is lehet másoltatni. Nem drága, de ha ilyesmi, akkor intézd mielőbb, az utolsó napokban màr nagyobb határidővel vállalják.

Egy szép fali naptár is jó lehet pl konyhàba.

2018. dec. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Még ötlet. Ha van egy fadobozod, akkor kifesteni (akril jó rá).
2018. dec. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
huh, hívj le képeket olyan emlékekről ami neki fontos élmény, fizess elő ilyen kézműves magazinra, vagy keress a yt-n ilyesféle videókat, mert a csapból is az folyik. Vaaaaaagy menj el egy kézműves szaküzletbe, és onnan vegyél neki valami anyagot. Vagy egy másik opció, csinálj neki egy saját készítésű képeslapot:)
2018. dec. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!