Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit adjak mit ne adjak ajándék...

Mit adjak mit ne adjak ajándékba egy nazarénusi nőnek?

Figyelt kérdés

Férjezet 50 év körüli közvetet kolleganő. Családanya.

Én fiu vagyok, nem sokat tudok róla de látszólag valami előírás alapján öltözik, nem visel ékszert, és csak azt ehetik amit maguk termesztenek.

Ruha-kiegészítő tehát nem jó se a bizsu se az édesség. Bonyolult a helyzet



#karácsony #Nazarénus ajándék
2018. dec. 13. 18:43
1 2
 11/14 anonim válasza:
😯😯😯
2020. júl. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Miért nem édességet adszneki? Vagy vacsorát csomagolsz neki/ rendelsz hozzajuk? Azt ehetunk amit akarunk. Viszont nem szerencsejátékozhatunk!!!
2020. júl. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

A nazarénusok nem csak az ő általuk megtermelt ételt ehetik? Én sem szívesen eszem a bolti mérgeket melyeket ehető élelmiszerként adnak el a boltban. A sóban sem bízom. Egyépként ő is elajándékozza a sorsjegyet és ezzel örömet szerez másnak. Nincs nagyobb öröm mint adni lehet ő nem él a játékkal de akinek adja az örül, más nem is kell csak örömet szerezni.

De mindenképpen nagyon nehéz ajándékot adni egy olyan embernek akinek minden ingóság értéktelen mert az igazi érték számára másban van. Ezért írtam ki a kérdést tavaj, mert nem értem annyira a vallást hogy tudjam mit adhatok mit nem. Pl a keltáknál ha a férfi ruhát ad a nőnek az frigy ajándék, ha egy manónak ruhát ad a gazdája akkor a megtöri az átkot. És a többi.

2020. júl. 31. 07:29
 14/14 anonim válasza:
Milyen manó? Nem, nem csak azt ehetunk. Azt eszunk amit akarunk. Mértékkel persze
2020. júl. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!