Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » 9 éves kislánynak hasznos...

9 éves kislánynak hasznos ajándék?

Figyelt kérdés
Minek örülnek a mai 9 évesek? Könyv? Társas? (A szülőket megkérdezni sajnos nem opció).
2018. dec. 16. 15:31
 1/9 anonim ***** válasza:

nem irtál õsszeget..

nagy divat a "simogatos" felső vagy plüss.

illatos filc

slime-os játekok

ha szeret olvasni: Ropi naploja

karkötō kėszitő

2018. dec. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%

Nyelv oktatás - ha fontos a jövője és nem akarod, hogy itt rohadjon meg a focializmusban :)


Amúgy a társas nagyon jó ötlet!

Mi is azt adunk hasonló korú ismerősöknek.

2018. dec. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Igaz, az összeg lemaradt: ~5-8 Eft.
2018. dec. 16. 18:18
 4/9 anonim válasza:
40%
Ropi naplóját semmiképp se,egyszerűen hülyeség az az egész könyv, de a társas például jó ötlet.
2018. dec. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
ėrdekes hogy ezt irod 4es..,a gyerekem tōbb rėszt megvetetett es az osztályábol is sokan olvasták.
2018. dec. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én gyerekkoromban nagyon szerettem az érdekes, szépen illusztrált ismeretterjesztő könyveket, amiből többet tudtam meg a világ működéséről, ez volt a kedvencem, és még most is kapható, szívből ajánlom:


[link]

2018. dec. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

9 eves gyermek ajandekarol is orban jut valakinek eszebe az mar igen beteges baratom! Kattanj le errol a temarol mert ez nem egeszseges! Hidd el tudom mirol beszelek! :D


9 evesnek: rajz cuccok, konyvek, keszseg fejlesztok, kreativitast elosegito dolgok, fonashoz, koteshez, akar suteshez...stbstb

2018. dec. 17. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

könyv, társas teljesen jó ötlet. Mondjuk utóbbi csak akkor, ha van kivel játszani, mert szomorú az olyan ajándék, ami nem tud végül majd örömet okozni, még ha tetszik is neki.

Van egy csomó logikai, egyszemélyes játék, think fun, smart games pl, ezek kb beleférnek a megadott keretbe. Könyvek közül pl a Harry Potter első kötet már mehetne, de Rumini, Helka, Tündérboszorkány, Tündér Lala, Peter Pan, Csudálatos Mary mind jó ötlet.


egy 8 és egy 10 éves unokahugom van. LOL-baba most a nagy sztár, de sokkal drágább, mint amennyit ér -szerintem. persze ha csupán az örömszerzés a cél és nem a hasznosság, szinte biztosan jó ötlet. Mint ahogy a plüss unikornis, a simogatós felső is szinte tuti.

2018. dec. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fa madareteto keszito keszlet, amit ossze kell rakni, kifesteni
2018. dec. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!