Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Karácsonykor miért van mindig...

Karácsonykor miért van mindig 10-15 fok már egy jó 10 éve minden éven?

Figyelt kérdés
Előtte meg utàna mindig 0 fok körül van szinte csak karácsonykor nem. Ilyen időben inkább húsvétot kellene ünnepelni...
2018. dec. 22. 13:23
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Előző voltam, már úgy értem, hóesés miatt dec. 20-án több órás késések. Rá 5 napra tavasz:(
2018. dec. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Igen, pontosan amit írtál, mindig ez van. A karácsony egy tavaszfolt a tél közepén. Előtte fagy, karácsonykor meleg, utána meg megint fagy...
2018. dec. 22. 17:52
 13/23 anonim ***** válasza:
17%
Ilyen irányba változnak az évszakok. Az igazi tél később jön meg, általában akkor, amikor már tavaszodnia kellene naptár szerint. Ezzel nem igazán lehet mit tenni, el kell fogadni, hogy idén se lesz fehér karácsony.
2018. dec. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Igen, igaz hogy elcsúszik. De ha karácsony előtt egy héttel tud -5 fok lenni akkor karácsonykor is lehetne.
2018. dec. 22. 21:22
 15/23 anonim ***** válasza:
Engem nem a hangulat zavar (az is, imádom a hideget), hanem hogy évek óta ahhoz tudom elpakolni a kaját, mert az erkélyen melegebb van, mint a hűtőben.
2018. dec. 23. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Nem ahhoz, alig. :)
2018. dec. 23. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:

Itt 7 fok volt a max. Fura módon nem volt melegem 😀

Én örülök neki, hogy legalább most egy kicsit elolvad a rengeteg hó és jég az utakon, nem lesz így annyira para a rokonlátogatás. Sosem fogom megérteni, miért vágynak az emberek a kemény fagyokra, és miért számít melegnek az 5-10 fok, komolyan van, akinek már ettől melege van? És mindenki szeret hóban, jégben autózni? Azt még valamennyire megértem, ha valaki örül a hóesésnek (ha nem jár autóval), de hogy mi a jó a kemény fagyban, azt valaki egyszer elmagyarázhatná :)

2018. dec. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Rengeteg hó és jég??? Hol élsz te?
2018. dec. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
olyan sok mindent nem tudunk.lehet hogy így természetes, és nem kell a globális felmelegedésre fogni.lehet hogy az egész tejútrendszer, az egész világűr vándorol valamiben.most épp ott vagyunk ahol ilyen az időjárás.a sok hülye lakótelepi suttyó legalább örűl hogy nem kell ünnepek alatt havat lapátolnia.bár ez nem jellemző rájuk.igaz kormos tamás?
2018. dec. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Inkább örülnél a jó időnek! :D


Szerintem EZ az ideális hőmérséklet, nem fagy be a valagam, nincs latyak, nincs köd...


Boldog karácsonyt! :)

2018. dec. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!